03.12.2021
Телеканал NTD

Дубайські зоозахисники випустили в океан скатів і акул

Дубайські зоозахисники випустили в океан скатів і акул

Це арабські килимові акули. Зараз вони плавають на дні резервуара, але скоро вирушать до нового дому..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Це арабські килимові акули. Зараз вони плавають на дні резервуара, але скоро вирушать до нового дому — до Перської затоки.

У Дубаї в одному з розкішних готелів діє програма захисту й розведення акул та скатів. Два роки вони живуть у басейнах, де їм створюють ідеальні наближені до природного середовища умови. Потім випускають у дику природу, а точніше у прибережні води заповідника Джебель-Алі.

[Келлі Тіммінс, зоозахисниця]:
«Ми випускаємо їх у безпечне й захищене середовище, за яким постійно стежать. Вони потрапляють у їхнє природне місце існування зі скелястими берегами й невеликими кораловими рифами. Там вони можуть сховатися, бо живуть на дні».

Зоозахисники випускають акул і скатів уже втретє. Перед цим вони вивезли до Перської затоки 10 риб, сьогодні — 7.

[Роберт Беннет, учасник програми розведення тварин]:
«Більша частина акул і скатів опинилася під загрозою зникнення. У Перській затоці можна побачити безліч видів. Тут активно захищають морську флору й фауну. Тож ми впевнені, що ці тварини проживуть тут хороше й довге життя».

До речі, цей різновид акул для людей безпечний. Його представники харчуються креветками, вуграми, крабами та кальмарами.

Упродовж останніх двох років дубайські зоозахисники також розводили скатів плямистих, широкохвостих хвостоколів і африканських голохвостів. У майбутньому вони планують розводити й інших морських тварин, яким загрожує зникнення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дубайські зоозахисники випустили в океан скатів і акулСистема охорони здоров’я Румунії не справляєтьсяБокс допомагає виховувати юних австралійцівВхід до Венеції хочуть зробити платнимПісля війни лівійці змушені відновлювати свої будинки самотужкиНайдавніша синагога Великої Британії виступила проти хмарочосівУ гігантському павільйоні Дубая відкрилася Всесвітня виставка — 2020Руйнівні пожежі пробивають захисну броню гігантських секвойВеликий бар’єрний риф оживаєТисячі мігрантів не можуть покинути південь Мексики