08.01.2021
Телеканал NTD

Дубайські зоозахисники випустили в океан скатів і акул

Дубайські зоозахисники випустили в океан скатів і акул

Це арабські килимові акули. Зараз вони плавають на дні резервуара, але скоро вирушать до нового дому..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Це арабські килимові акули. Зараз вони плавають на дні резервуара, але скоро вирушать до нового дому — до Перської затоки.

У Дубаї в одному з розкішних готелів діє програма захисту й розведення акул та скатів. Два роки вони живуть у басейнах, де їм створюють ідеальні наближені до природного середовища умови. Потім випускають у дику природу, а точніше у прибережні води заповідника Джебель-Алі.

[Келлі Тіммінс, зоозахисниця]:
«Ми випускаємо їх у безпечне й захищене середовище, за яким постійно стежать. Вони потрапляють у їхнє природне місце існування зі скелястими берегами й невеликими кораловими рифами. Там вони можуть сховатися, бо живуть на дні».

Зоозахисники випускають акул і скатів уже втретє. Перед цим вони вивезли до Перської затоки 10 риб, сьогодні — 7.

[Роберт Беннет, учасник програми розведення тварин]:
«Більша частина акул і скатів опинилася під загрозою зникнення. У Перській затоці можна побачити безліч видів. Тут активно захищають морську флору й фауну. Тож ми впевнені, що ці тварини проживуть тут хороше й довге життя».

До речі, цей різновид акул для людей безпечний. Його представники харчуються креветками, вуграми, крабами та кальмарами.

Упродовж останніх двох років дубайські зоозахисники також розводили скатів плямистих, широкохвостих хвостоколів і африканських голохвостів. У майбутньому вони планують розводити й інших морських тварин, яким загрожує зникнення.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дубайські зоозахисники випустили в океан скатів і акулБританська компанія придумала, як робити з масок шкільні стільціРемонт велосипедів допомагає перевиховувати важких підлітків в АвстраліїДорогий сир став для французів розрадою під час локдаунуРічку в Сан-Паулу очищають від сміття, і туди повертається рибаБританські діти повертаються за шкільні партиПродаж бджіл у Нью-Йорку — прибутковий бізнесПівденнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринкуВолонтери відновлюють центр Мосула, щоб магазини знову змогли відкритисяШкільний учитель рік знімав на фотоапарат життя під час локдауну