22.05.2021
Телеканал NTD

Австралія дозволить своїм громадянам повертатися з Індії з 15 травня

Австралія дозволить своїм громадянам повертатися з Індії з 15 травня

Австралія з 15 травня дозволить своїм громадянам повертатися з Індії, де поширюється мутований штам SARS-CoV-2. Прем'єр-міністр..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

Австралія з 15 травня дозволить своїм громадянам повертатися з Індії, де поширюється мутований штам SARS-CoV-2. Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон минулого місяця заборонив поїздки до Індії та у зворотному напрямку.

Крім того, влада повідомила, що нещодавній спалах коронавірусу в Сіднеї обмежився лише двома випадками зараження.

[Скотт Моррісон, прем’єр-міністр Австралії]:
«Заборону ухвалено з міркувань біобезпеки. Вона діятиме до 15 травня. Після цього відновляться авіарейси, призначені для повернення наших громадян. Такі рейси курсують уже давно. (До заборони) вони допомогли повернутися приблизно 20 тисячам осіб».

Заборону Моррісона розкритикували деякі законодавці, бо прем’єр-міністр пригрозив карою тим австралійцям, які спробують повернутися через треті країни. Порушникам загрожувала б в’язниця і великий штраф.

Прем’єра звинувачували й у тому, що його жорстке рішення може зіпсувати відносини з Індією. Однак Моррісон із цим не згоден.

[Скотт Моррісон, прем’єр-міністр Австралії]:
«Сьогодні я розмовлятиму з прем’єр-міністром (Нарендрою) Моді. Ми вже надавали підтримку Індії у вигляді кисневих балонів, масок та інших засобів індивідуального захисту. І цю допомогу вдячно прийняли. Маємо намір надати ще більше підтримки, і я з нетерпінням чекаю обговорення цього питання із прем’єр-міністром Моді».

У травні з Індії мають повернутися 900 осіб. Їх перевезуть на шести літаках.

В Австралії за весь час пандемії виявили до 30 тисяч випадків захворювання на COVID-19. Померло 910 осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралія дозволить своїм громадянам повертатися з Індії з 15 травняВолонтери беруть у руки сапи, щоб зробити своє місто зеленимПлетіння з пальмового листя дає змогу єгипетському селу добре зароблятиКруїзні лайнери перестали заходити до лагуни ВенеціїВолонтери рятують тварин, які через COVID залишилися саміООН: Афганістан опинився на межі нової гуманітарної кризиВ Албанії відновлюють популяцію кучерявих пеліканівУ Барселоні поменшає доріг і побільшає тротуарівДе вирощують жасмин для знаменитих парфумів «Chanel № 5»