19.07.2021
Телеканал NTD

Цеглинка за цеглинкою: нью-йоркський «Леголенд» майже добудували

Цеглинка за цеглинкою: нью-йоркський «Леголенд» майже добудували

Ось так, цеглинка за цеглинкою, добудовують парк «Леголенд» у Нью-Йорку. Робітники доробляють фігури, а також перевіряють,..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

Ось так, цеглинка за цеглинкою, добудовують парк «Леголенд» у Нью-Йорку. Робітники доробляють фігури, а також перевіряють, чи все добре працює.

Розважальний комплекс збираються відкрити цього літа. Це на рік пізніше, ніж планували раніше — корективи внесла пандемія.

[Метт Бестерман, менеджер «Леголенду»]:
«Штат Нью-Йорк торік зробив паузу на кілька місяців. Потім ми відновили будівництво».

Тепер робітники прагнуть зробити все вчасно.

[Метт Бестерман, менеджер «Леголенду»]:
«Курорт «Леголенд-Нью-Йорк» відкриється цього літа. Це буде дев’ятий тематичний парк «Леголенд» у світі й третій у Північній Америці».

Пандемія сповільнила не лише будівництво, а й проєктування парку.

[Енді Мартін, креативний директор проєкту]:
«Щодо дизайну, то, якщо раніше ми зустрічалися й обговорювали всі малюнки наживо, то потім довелося робити це віддалено через камеру. Це довше і складніше. Було непросто».

У парку з’являться нові атракціони. Серед них Factory Adventure Ride, що застосовує технологію розпізнавання облич. Вона допомагатиме робити маленькі фігури гостей.

І, звісно ж, у парку буде чимало кубиків лего.

[Метт Бестерман, менеджер «Леголенду»]:
«У тематичному парку й готелі — 30 мільйонів кубиків лего. Також є 15 тисяч лего-фігурок».

Цього року на території курорту також планують відкрити готель. Однак якою буде його заповнюваність, поки невідомо, бо у світі й далі діють карантинні обмеження.
Коротке посилання на цю сторінку:

Цеглинка за цеглинкою: нью-йоркський «Леголенд» майже добудувалиРетроавтомобілі проїхалися вулицями ПарижаНайкращий багет вибрали в ПарижіЦеремонію зміни варти біля Букінгемського палацу провели вперше з початку пандеміїТрадиційні сокири як і раніше роблять на ЗакарпаттіГігантський візерунок: у Киргизії виготовляють унікальні килимиСписок ЮНЕСКО поповнили два об’єкти з МадридаЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїСкульптури «українського Мікеланджело» показали в КиєвіЯк жили вікінги, показали на фестивалі в Англії