20.08.2022
Телеканал NTD

Острів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 року

Острів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 року

Неаполітанська затока в Тірренському морі славиться мальовничим ландшафтом й островами. І один із них — Прочида..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Неаполітанська затока в Тірренському морі славиться мальовничим ландшафтом й островами. І один із них — Прочида — у 2022 році стане культурною столицею Італії.

На острові знімали такі фільми, як «Поштар» і «Талановитий містер Ріплі», але туристів це не вельми привабило. Вони частіше обирали відоміші острови — Іскію та Капрі. Тепер жителі Прочиди сподіваються на увагу й до свого острова.

[Джемма Вентріче, жителька Прочиди]:
«Ми щасливі, що наш маленький острів стане всесвітньо відомим. Почувши цю чудову новину, і я, і всі жителі Прочиди невимовно зраділи».

Прочида — одна з найгустонаселеніших територій світу. Тут на чотирьох квадратних кілометрах живе десять тисяч осіб. Готелів на острові небагато, але місцева адміністрація обіцяє підготувати все, щоб приймати гостей, до кінця року.

[Раймондо Амброзіно, мер Прочиди]:
«Прочида — це об’єднання всіх середземноморських культур, які з’явилися на острові завдяки судноплавству. В історії Прочиди море завжди було сполучною ланкою з багатьма середземноморськими країнами та рештою світу».

На острові майже зупинили поширення коронавірусу, і влада ослабила обмеження. Відкриваються магазини, а ресторани та кав’ярні обслуговують клієнтів на літніх верандах. Жителі Прочиди надіються, що пандемія закінчиться, і на острів приїдуть туристи з усього світу.

[Франческо Трапанезе, житель Прочиди]:
«Маємо надію, що ситуація поліпшиться, і жителі Прочиди почнуть працювати, з’явиться більше робочих місць, а ресторани будуть заповнені людьми, бо острів має підвести голову».

У 2022 році на Прочиді майже щодня проходитимуть заходи, присвячені мистецтву, музиці, літературі, архітектурі та морським курортам.
Коротке посилання на цю сторінку:

Острів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 рокуПортрети й діадеми британських королев можна оглянути в ЛондоніМоду Африки показали у Музеї Вікторії та АльбертаЧотири дні гулянь на честь королеви: як святкували британціКоролівське вбрання Єлизавети II демонструють у Музеї мадам Тюссо в ЛондоніФестиваль квітів і трав: Вірменія відроджує знання предківНародний киргизький танець допомагає лікувати легеніМорозиво у вигляді голови мільярдера з’явилося в США

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: