17.07.2021
Телеканал NTD

Ресторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польоту

Ресторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польоту

Стюардеси, посадкові талони й вікна, стилізовані під ілюмінатори. У Сеулі відкрився ресторан з авіаційним харчуванням. Тут..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Стюардеси, посадкові талони й вікна, стилізовані під ілюмінатори. У Сеулі відкрився ресторан з авіаційним харчуванням. Тут можна зануритися в атмосферу польоту, яку за час пандемії багато хто вже призабув.

[гість ресторану]:
«Я прийшов сюди, щоб згадати (стан, який виникає під час подорожі). Ця їжа та інтер’єр дають мені відчути, ніби я й справді в літаку. І їжа на смак така ж. Тож це чудово».

Гостям подають страви з рису й усілякі напої.

[гостя ресторану]:
«Іноді мені сумно, коли згадую про минуле. Але зараз я насолоджуюся цією імітацією польоту, і мені здається, що я подорожую. І їжа тут смачна. Я задоволена».

У 2020 році в Південній Кореї внутрішні й міжнародні авіаперельоти здійснило коло 40 мільйонів пасажирів. Це майже на 70 % менше, ніж роком раніше.

Південнокорейська авіакомпанія відкрила ресторан із бортовим харчуванням, щоб підбадьорити людей. Заклад працюватиме до 28 липня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ресторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польотуОазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицюЧервоні телефонні будки у Великій Британії перетворюють на музеї та бібліотекиУ Каліфорнії квітучі поля жовтцю приваблюють туристівХрам ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачівНа німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотністьНайбільший цирк-шапіто Угорщини через пандемію опинився на межі банкрутства19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуПодружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дерева