28.08.2021
Телеканал NTD

Ресторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польоту

Ресторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польоту

Стюардеси, посадкові талони й вікна, стилізовані під ілюмінатори. У Сеулі відкрився ресторан з авіаційним харчуванням. Тут..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Стюардеси, посадкові талони й вікна, стилізовані під ілюмінатори. У Сеулі відкрився ресторан з авіаційним харчуванням. Тут можна зануритися в атмосферу польоту, яку за час пандемії багато хто вже призабув.

[гість ресторану]:
«Я прийшов сюди, щоб згадати (стан, який виникає під час подорожі). Ця їжа та інтер’єр дають мені відчути, ніби я й справді в літаку. І їжа на смак така ж. Тож це чудово».

Гостям подають страви з рису й усілякі напої.

[гостя ресторану]:
«Іноді мені сумно, коли згадую про минуле. Але зараз я насолоджуюся цією імітацією польоту, і мені здається, що я подорожую. І їжа тут смачна. Я задоволена».

У 2020 році в Південній Кореї внутрішні й міжнародні авіаперельоти здійснило коло 40 мільйонів пасажирів. Це майже на 70 % менше, ніж роком раніше.

Південнокорейська авіакомпанія відкрила ресторан із бортовим харчуванням, щоб підбадьорити людей. Заклад працюватиме до 28 липня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ресторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польотуМагію «Disney» розкривають на виставці в МіланіABBA випустить перший за 40 років новий альбомЦиган пророкує долі, але не бачить майбутнього свого ремеслаКоштовні подарунки від князів та гетьманів виставили на огляд у КиєвіРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніЗаплив пластикових качок в англійському місті КентерберіУ Музеї Голодомору відкрили оновлену експозиціюЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордНайбільше у світі колесо огляду запрацювало в Дубаї