08.01.2021
Телеканал NTD

Котяча кав’ярня в Австралії: 2 години в товаристві 43 мурчиків

Котяча кав'ярня в Австралії: 2 години в товаристві 43 мурчиків

У меню цієї кав'ярні австралійського міста Дарвін першим пунктом ідуть коти. Однак любителям тварин не варто..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

У меню цієї кав’ярні австралійського міста Дарвін першим пунктом ідуть коти. Однак любителям тварин не варто хвилюватися. Вусатих чотирилапих друзів тут не їдять. Їм дарують своє тепло й увагу відвідувачі закладу.

Ця котокав’ярня пропонує кожному гостю дві години частувань та якісного відпочинку серед котів.

[Шеріл Мічі, власниця кав’ярні]:
«У цій кав’ярні зараз живуть 43 коти. Ми пропонуємо бронювати відвідування, а потім дві години з ними гратися».

Послуга особливо сподобалася тим, хто не має домашніх улюбленців.

[Шеріл Мічі, власниця кав’ярні]:
«Коли люди про нас дізнаються, то відвідують знов і знов. Так, щотижня є два-три нові клієнти, які мають привід прийти ще».

Дослідження показують, що домашні тварини поліпшують психічний стан. Аарон прийшов до кав’ярні, щоб зняти стрес і трохи заспокоїтися.

[Аарон Кенонс, відвідувач кав’ярні]:
«Ви навіть не уявляєте, як це було чудово. Усі коти стрибнули на мене, і я відчув, що мій настрій швидко поліпшується».

[Шеріл Мічі, власниця кав’ярні]:
«Дуже цікаво спостерігати, як вони входять: спочатку такі дуже налякані, бо мають багато проблем і відчувають, що не можуть дати їм раду».

Поки мурчики заспокоюють відвідувачів кав’ярні, їхньому власникові доводиться рятувати своє здоров’я. У нього діагностували недоумство. Але він каже, що коти дуже допомагають, коли йому особливо важко.
Коротке посилання на цю сторінку:

Котяча кав’ярня в Австралії: 2 години в товаристві 43 мурчиківВ Індії очищають Ганг від квіткових відходів і роблять із них ароматичні паличкиАвстралієць урятував будинок від пожежі, але втратив його в повеніУ США — найбільший за 20 років наплив мігрантів на південний кордонВогняне шоу в Ісландії: тисячі туристів поспішають до активного вулканаІндієць заснував першу у світі безплатну лікарню для дерев«Кухні-невидимки» — нова концепція в епоху пандеміїДорогий сир став для французів розрадою під час локдаунуАвстралійський стоматолог зробив перший у світі протез лапи для коалиУ Сіднейській бухті плавання на каяках поєднують зі збиранням сміття