03.01.2021
Телеканал NTD

Англійське місто почнуть опалювати за допомогою водню

Англійське місто почнуть опалювати за допомогою водню

Це віддалений регіон в англійському графстві Камбрія, що неподалік від кордону із Шотландією. Саме тут почали..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Це віддалений регіон в англійському графстві Камбрія, що неподалік від кордону із Шотландією. Саме тут почали випробовувати нову водневу станцію.

Місцеві інженери намагаються довести, що водень можна доставляти до жител трубами вже наявного газопроводу, а потім використовувати для обігріву та приготування їжі.

Так можна буде відмовитися від викопних джерел енергії.

Для тестової системи проклали вже кілька кілометрів труб.

[Ентоні Грін, інженер]:
«Це непросто. Маємо довести, що це абсолютно безпечно. Трубопроводи, які ми використовуємо сьогодні, працюють по 50 років. І ми маємо дуже чітко розуміти, що робити, переходячи з природного газу на водень».

У зв’язку зі зміною клімату уряд Великої Британії нещодавно взяв собі за мету до 2035 року зменшити викиди вуглецю більш ніж на три чверті від рівня 1990-го.

[Тім Гарвуд, інженер]:
«Третина всіх викидів вуглецю у Великій Британії відбувається під час обігріву будинків. Тож маємо велику мету».

Загалом британський уряд хоче до 2050 року досягти нульових викидів CO2.

Однак не всі дотримуються теорії про те, що зміну клімату спричинила діяльність людини, зокрема викиди парникових газів. Багато досліджень показують, що прямого зв’язку немає, і що клімат упродовж тривалої історії змінюється природно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Англійське місто почнуть опалювати за допомогою воднюЯпонець придумав, як добувати енергію з ураганів та тайфунівХолестерин, серцеві напади та інсульти: вчені тестують новий препаратВакцина з дерев: де вирощують унікальний засіб захисту від COVIDМарсохід НАСА взяв першу пробу марсіанського камінняЯк залишатися щасливим у старості, з’ясували вченіМРТ-дослідження: COVID пошкоджує внутрішні органиРоботи-кур’єри доставляють їжу студентам у СШАПівнічна жаба через 30 років повернулася до НорфолкуЖир, кров, м’язи: як друкують альтернативне м’ясо