13.12.2021
Телеканал NTD

Англійське місто почнуть опалювати за допомогою водню

Англійське місто почнуть опалювати за допомогою водню

Це віддалений регіон в англійському графстві Камбрія, що неподалік від кордону із Шотландією. Саме тут почали..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Це віддалений регіон в англійському графстві Камбрія, що неподалік від кордону із Шотландією. Саме тут почали випробовувати нову водневу станцію.

Місцеві інженери намагаються довести, що водень можна доставляти до жител трубами вже наявного газопроводу, а потім використовувати для обігріву та приготування їжі.

Так можна буде відмовитися від викопних джерел енергії.

Для тестової системи проклали вже кілька кілометрів труб.

[Ентоні Грін, інженер]:
«Це непросто. Маємо довести, що це абсолютно безпечно. Трубопроводи, які ми використовуємо сьогодні, працюють по 50 років. І ми маємо дуже чітко розуміти, що робити, переходячи з природного газу на водень».

У зв’язку зі зміною клімату уряд Великої Британії нещодавно взяв собі за мету до 2035 року зменшити викиди вуглецю більш ніж на три чверті від рівня 1990-го.

[Тім Гарвуд, інженер]:
«Третина всіх викидів вуглецю у Великій Британії відбувається під час обігріву будинків. Тож маємо велику мету».

Загалом британський уряд хоче до 2050 року досягти нульових викидів CO2.

Однак не всі дотримуються теорії про те, що зміну клімату спричинила діяльність людини, зокрема викиди парникових газів. Багато досліджень показують, що прямого зв’язку немає, і що клімат упродовж тривалої історії змінюється природно.
Коротке посилання на цю сторінку:

Англійське місто почнуть опалювати за допомогою воднюВ Атланті зареєстрували 28-й у світі «живий дім»Систему попередження про китів розробили в ІрландіїНайдавніша зі знайдених могила розкриває поховальні ритуали, що були 78 тис. років томуМарсохід «Наполегливість» уперше добув кисень з атмосфери МарсаРідкісний рукопис Ньютона розраховують продати на аукціоні за 1 млн євроЯк бактерія костариканських жаб допоможе перемогти смертельний грибокУ Сінгапурі роботи-кур’єри доставляють продукти із супермаркетуСінгапурські науковці керують рослинами через застосунок у смартфоніОстанки дев’ятьох неандертальців знайшли в печері неподалік від Рима