17.07.2021
Телеканал NTD

3D-модель Токіо допомагає міському плануванню й запобігає стихійним лихам

3D-модель Токіо допомагає міському плануванню й запобігає стихійним лихам

Японські фахівці відновили тривимірну модель Токіо. Її виконано в масштабі 1:1000. Тут можна побачити всі 23..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Японські фахівці відновили тривимірну модель Токіо. Її виконано в масштабі 1:1000. Тут можна побачити всі 23 спеціальні райони столичного округу, зокрема й Сібую, де заново відбудували хмарочос.

3D-модель показує розташування вулиць, будівель, залізничних ліній та інших конструкцій.

[Сіндзі Такада, працівник компанії ― розробника 3D-моделі Токіо]:
«Люди, які беруть участь у міському розвитку, — це не лише експерти, а й бізнесмени, які живуть і працюють у різних районах. Важливо, щоб усі говорили однією мовою і з однієї і тієї ж точки зору. Тому, гадаю, дуже важливо дати їм візуальну інформацію, щоб кожен міг легко її зрозуміти».

Тривимірна модель Токіо допомагає планувати розвиток міста й запобігати стихійним лихам. Її оновлюють щороку.

[Рюхей Кавай, працівник компанії ― розробника 3D-моделі Токіо]:
«Я 20 років працюю над 3D-моделлю Токіо. Токіо має багато привабливих рис, але мене також дуже вражає те, як швидко воно змінюється».

Токіо — одне з найбільших міст світу. Його площа — понад 2000 квадратних кілометрів. У місті живе 14 мільйонів осіб. Його вважають найбезпечнішим на планеті.
Коротке посилання на цю сторінку:

3D-модель Токіо допомагає міському плануванню й запобігає стихійним лихамМарсохід «Наполегливість» уперше добув кисень з атмосфери МарсаПід час розкопок у Помпеях знайшли церемоніальну колісницюСистему попередження про китів розробили в ІрландіїНа розкопках стародавньої Олімпії знайшли майже 3000-літню статуетку бика«Розумні» турнікети в аеропорту Дубая допомагають пройти паспортний контроль за секундиУнікальні кольори, створені природою, показали на виставці в ЛондоніЇжа майбутнього? У Фінляндії зробили шніцель із повітряНові фрагменти сувоїв Мертвого моря знайшли в ізраїльській печеріЯк бактерія костариканських жаб допоможе перемогти смертельний грибок