19.05.2021
Телеканал NTD

Квітуча сакура ознаменувала початок весни у Вашингтоні

Квітуча сакура ознаменувала початок весни у Вашингтоні

Квітуча сакура ознаменувала прихід весни до столиці США. На тлі монумента Вашингтону колихаються гілки японських вишень,..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

Квітуча сакура ознаменувала прихід весни до столиці США. На тлі монумента Вашингтону колихаються гілки японських вишень, що вбралися в ніжно-рожеві сукні.

Попри пандемію охочих помилуватися цвітінням чимало. Та однаково менше, ніж було в інші роки. Служба національних парків пригрозила закрити доступ до вишневих дерев, якщо почнуть збиратися юрби.

[Нік, житель Вашингтона]:
«Ми трохи хвилювалися через те, що парк могли закрити. Погода хороша, і люди навколо гуляють, тому ми раді, що встигли тут побувати».

У Вашингтоні цвіте 3000 вишневих дерев. Вони ростуть уздовж алей, що ведуть від Капітолія до монумента Вашингтону й меморіалу Джефферсона. Сакуру понад 100 років тому подарував місту мер Токіо.

Японські вишні цвітуть два-три тижні. У попередні роки помилуватися ними приїздило коло мільйона людей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Квітуча сакура ознаменувала початок весни у ВашингтоніЯк рідкісна порода кіз рятує пагорби Ірландії від пожежНа злеті кар’єри: нігерійському майстрові ніколи йти на пенсіюБоснієць поставив будинок, який обертається, щоб догодити дружиніІндійська бабуся готує і продає консерви, щоб допомогти нужденнимВ Австралії діти допомагають домашнім тваринам, які залишилися без господарівМузей морозива в Сінгапурі: як підсолодити вихід із локдаунуПотягати за хвіст: як болівійський гід дружить із диким крокодиломМузичний вундеркінд у 14 років знайшла роботу мріїЗабіг галапагоських черепах влаштували в Лондонському зоопарку