20.09.2022
Телеканал NTD

Великодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігурками

Великодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігурками

Цей газон, що біля одного з берлінських будинків, став схожим на великодню казку. Сотні яскравих, кольорових..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Цей газон, що біля одного з берлінських будинків, став схожим на великодню казку. Сотні яскравих, кольорових яєць прикрасили дерева, а в траві прилаштувалися кумедні фігурки тварин і птахів.

Створив цю святкову інсталяцію місцевий житель Даріуш.

[Даріуш Дінарванді, житель Берліна]:
«Через пандемію часи стали важкими, тому ми хочемо трохи порадувати добрих людей і дати їм привід відчути себе щасливими».

Сусіди згодні.

[житель Берліна]:
«Це унікально, особливо подобається дітям. На великодні свята нікуди не виїхати, тож це гарна зміна. Треба створювати власні яскраві події».

Даріуш прикрашає газон біля дому вже п’яту весну поспіль. Цього року він вирішив зробити особливо велику інсталяцію, тому знадобилася допомога. Разом із чоловіком розвішували крашанки й розставляли фігурки 25 сусідів. На це пішло сім годин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Великодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігуркамиПряма трансляція з гнізда сипух приваблює глядачів з усього світуНайстарішому чоловікові у світі виповнюється 113 роківУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігПівдень Австрії відновлюється після повеніКозеня з півметровими вухами прославилося на весь світПередгір’я Швейцарських Альп потопають у нарцисахДайвери врятували кита, що потрапив до сітей біля берегів МайоркиУ Нью-Йорку відкрилася перша кав’ярня, де можна спускати собак із повідця

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: