22.02.2021
Телеканал NTD

Великодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігурками

Великодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігурками

Цей газон, що біля одного з берлінських будинків, став схожим на великодню казку. Сотні яскравих, кольорових..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Цей газон, що біля одного з берлінських будинків, став схожим на великодню казку. Сотні яскравих, кольорових яєць прикрасили дерева, а в траві прилаштувалися кумедні фігурки тварин і птахів.

Створив цю святкову інсталяцію місцевий житель Даріуш.

[Даріуш Дінарванді, житель Берліна]:
«Через пандемію часи стали важкими, тому ми хочемо трохи порадувати добрих людей і дати їм привід відчути себе щасливими».

Сусіди згодні.

[житель Берліна]:
«Це унікально, особливо подобається дітям. На великодні свята нікуди не виїхати, тож це гарна зміна. Треба створювати власні яскраві події».

Даріуш прикрашає газон біля дому вже п’яту весну поспіль. Цього року він вирішив зробити особливо велику інсталяцію, тому знадобилася допомога. Разом із чоловіком розвішували крашанки й розставляли фігурки 25 сусідів. На це пішло сім годин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Великодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігуркамиНе можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядівКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівЄгиптянки шиють лежаки для собак і допомагають своїм сім’ям та притулкам для тваринПритулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводження81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктокуСерфінг для тіла й душі: літнім уругвайцям допомагають підтримувати форму і знаходити нових друзівМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпеткахМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясок