17.07.2021
Телеканал NTD

Храм ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачів

Храм ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачів

Музей Темпл Майор, який через пандемію не працювала близько року, знову приймає гостей. Археологічний комплекс розташований..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Музей Темпл Майор, який через пандемію не працювала близько року, знову приймає гостей. Археологічний комплекс розташований у центрі Мехіко.

Для відвідувачів діють санітарні правила. На вході треба вимірювати температуру й дезінфікувати руки, на обличчі має бути маска.

[гість музею]:
«Ці руїни неоціненні. Оскільки музей рік не працював, для мене це відвідування стає ще більш значущим. Я дуже радий знову тут бути».

Комплекс культових споруд було збудовано в місті-державі Теночтітлан, що належав ацтекам. У ритуальному районі міста височіла 60-метрова піраміда. На її вершині індіанці збудували два храми, присвячені богам Віцилопочтлі й Тлалоку.

Місто Теночтітлан засноване в 1325 році на території сучасного Мехіко. Через 200 років його зруйнували конкістадори, яких очолював Ернан Кортес. Так зникла імперія ацтеків.
Коротке посилання на цю сторінку:

Храм ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачівДо Афганістану зі США повернулися 33 артефактиУ Мінську показали колекцію зі 120 кнопкових мобільних телефонівУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дереваМалюнок голови ведмедя, який створив Леонардо да Вінчі, можуть продати за 16 мільйонів доларівПодружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торгиГрандіозне світлове шоу: 500 дронів злетіли в небо над Дубліном у День святого ПатрікаУ Києві відкрився найбільший в Україні парк динозаврівЗагублена мозаїка, що колись лежала на дні озера, повернулася на батьківщину