08.01.2021
Телеканал NTD

Храм ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачів

Храм ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачів

Музей Темпл Майор, який через пандемію не працювала близько року, знову приймає гостей. Археологічний комплекс розташований..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Музей Темпл Майор, який через пандемію не працювала близько року, знову приймає гостей. Археологічний комплекс розташований у центрі Мехіко.

Для відвідувачів діють санітарні правила. На вході треба вимірювати температуру й дезінфікувати руки, на обличчі має бути маска.

[гість музею]:
«Ці руїни неоціненні. Оскільки музей рік не працював, для мене це відвідування стає ще більш значущим. Я дуже радий знову тут бути».

Комплекс культових споруд було збудовано в місті-державі Теночтітлан, що належав ацтекам. У ритуальному районі міста височіла 60-метрова піраміда. На її вершині індіанці збудували два храми, присвячені богам Віцилопочтлі й Тлалоку.

Місто Теночтітлан засноване в 1325 році на території сучасного Мехіко. Через 200 років його зруйнували конкістадори, яких очолював Ернан Кортес. Так зникла імперія ацтеків.
Коротке посилання на цю сторінку:

Храм ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачівЗнамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янівГладіатори Стародавнього Риму: у Неаполі відкрилася тематична виставкаСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торгиАфроамериканка, яка виконує ірландські танці, стала зіркою інтернетуКанадці побудували найбільший сніговий лабіринтЛос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантину3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївЕстонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському моріТеотіуакан знову приймає гостей