03.12.2021
Телеканал NTD

У Києві відкрився найбільший в Україні парк динозаврів

У Києві відкрився найбільший в Україні парк динозаврів

У Києві відкрився найбільший в Україні парк динозаврів. Він складається з 50-ти рухомих фігур, багато з..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

У Києві відкрився найбільший в Україні парк динозаврів. Він складається з 50-ти рухомих фігур, багато з яких натуральної величини. Засновники парку кажуть, що надихалися відомими іноземними аналогами.

[Сергій Боярко, співзасновник парку динозаврів]:
«Ми створюємо атракціони. Подорожуємо по всьому світу, дивимося, запозичуємо. «Діснейленди», «Юніверсал студіо» та інші парки. Звідти запозичили цю ідею. Експонати, тобто динозаврів, розробляють наші інженери, інженери з Китаю. Кожна модель — індивідуальне замовлення, наша розробка».

Щоб створити таких правдоподібних ящерів, організаторам парку довелося опрацювати відомості про них із багатьох джерел.

[Сергій Боярко, співзасновник парку динозаврів]:
«Уся інформація — з інтернету. Переглядаємо мультики, передачі, статті. Дивимося, як в інших парках».

Виставку розділено на тематичні зони. Є тут і водоплавні ящери, і птеродактилі, і, звичайно ж, найпопулярніший серед дітей тиранозавр рекс.

[Сергій Боярко, співзасновник парку динозаврів]:
«У кожному разі повинні бути птеродактилі та тирекси — і вже парк будуть відвідувати, бо це подобається всім, усі їх знають. <> Радує те, що діти знають їх усіх за назвами, знають хто, як, чим харчується, як жив, хто на кого полював».

Є також не такі відомі, але не менш цікаві експонати: маязавр, тоцзянозавр, диметродон, платеозавр та багато інших. Тут можна пройти через гігантський скелет і побачити, як вилуплюється малюк-динозавр.

На вигляд прості й витончені фігури насправді є складними механізмами.

[Сергій Боярко, співзасновник парку динозаврів]:
«Це взагалі аніматроніка. Механізм усередині весь металевий. Там редуктори, двигуни, ланцюгові передачі. Сам корпус виготовлено із щільного поролону й обшито силіконом, потім оздоблено — виходить такий природний вигляд. Дуже приємний на дотик, як справжній. М’який, як реальне тіло».

Дино-парк уже побував у Буковелі, Дніпрі, Харкові, Рівному та Вінниці. Організатори планують і далі розвивати виставку.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Києві відкрився найбільший в Україні парк динозаврівЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїМеркель відкрила найбільшу в Німеччині виставку картин Яна ВермераТренажери допомагають австралійцям позбуватися депресії«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під ПарижемГітари Преслі та Клептона: рок-н-рольний аукціон пройде в Нью-ЙоркуПідводні печери в Іраку приваблюють туристівЯк Гаррі Поттер: юних лондонців учать володіти чарівною паличкоюБойові слони, верблюди й артилерія: артефакти Хотинської битвиКвітучий шафран прикрасив поля на півночі Індії