17.07.2021
Телеканал NTD

В Італії від коронавірусу помер шостий пацієнт

В Італії від коронавірусу помер шостий пацієнт

Кількість померлих від COVID-19 в Італії зросла до шести осіб, а хворих у понеділок було 229...

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Кількість померлих від COVID-19 в Італії зросла до шести осіб, а хворих у понеділок було 229. Країна запровадила суворий карантин у північних регіонах, де вирує епідемія, намагаючись стримати поширення коронавірусу.

Усі нові випадки зафіксовано в найбільш постраждалих промислових регіонах Ломбардія і Венето. Там влада щонайменше на тиждень закрила школи, університети, музеї та кінотеатри. Скасовано громадські заходи, зокрема Венеціанський карнавал.

Загалом на карантині перебуває близько десяти міст, де живе 50 тисяч осіб. Серед померлих тільки люди похилого віку, які страждали від супутніх хвороб. 23 пацієнти зараз перебувають у реанімації. Також лікарі стежать за станом близько 100 осіб, у яких був ризик заразитися.

[Анджело Борреллі, голова служби цивільного захисту Італії]:
«Сподіваюся, це не переросте в пандемію. Поки, спираючись на дані, зібрані в нас і в решті світу, це не пандемія. Надіюся, що ми зможемо стримати поширення в розумних межах».

В Іраку ж зафіксовано перший випадок коронавірусу. COVID-19 виявили у студента з Ірану в місті Ен-Наджаф. Це найбільше на півдні Іраку священне місто мусульман-шиїтів.

[Радхван аль-Кінді, голова управління охорони здоров’я Ен-Наджафа]:
«Усіх студентів, які контактували з хворим, помістили на карантин. Ми також узяли в них аналіз крові в центральній лабораторії Багдада, щоб перевірити, чи є в них вірус».

У понеділок перших хворих також виявили в Кувейті, Бахрейні та Омані. Усі вони відвідували Іран, де від вірусу, за офіційними даними, уже померло 14 осіб і десятки заразилися.

В Об’єднаних Арабських Еміратах також виявлено понад десять випадків захворювання. Серед пацієнтів є іранські туристи.

Водночас у Південній Кореї нових хворих — 60. Тож кількість інфікованих у країні досягла майже 900 осіб. Вісім померли від вірусу.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Італії від коронавірусу помер шостий пацієнт«У нас більше немає виборів»: гонконжці — про виборчу реформуЄС просить Грецію розслідувати, чи не розвертає берегова охорона човни з мігрантамиВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуДесятки загиблих: трагедія на релігійному святі в ІзраїліКліматичний саміт: країни обіцяють зменшити викиди CO2Північна Корея, імовірно, знову провела випробування балістичних ракетІзраїль і Сектор Гази обмінялися ракетними обстрілами після сутичок у Єрусалимі10 осіб загинуло внаслідок стрілянини в супермаркеті в КолорадоВізит китайського чиновника до Туреччини спричинив масові виступи уйгурів