01.11.2021
Телеканал NTD

Південна Корея повідомила про 15 нових випадків зараження коронавірусом

Південна Корея повідомила про 15 нових випадків зараження коронавірусом

Південна Корея 19 лютого оголосила про 15 нових випадків коронавірусу. Загальна кількість заражених у країні досягла..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Південна Корея 19 лютого оголосила про 15 нових випадків коронавірусу. Загальна кількість заражених у країні досягла 46 осіб.

13 нових хворих проживають у місті Дегу та його околицях. 11 із них ходили до однієї церкви разом з іншою жінкою, що заразилася. Діагноз їй поставили днем ​​раніше.

Нині центри з контролю за поширенням захворювання намагаються знайти й помістити на карантин усіх, хто контактував із хворими. Водночас Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що в деяких місцях можливі локальні спалахи вірусу.

[Но Хон Ін, речник міністерства охорони здоров’я Південної Кореї]:
«Уряд визнає таку можливість і підготував попередньо низку заходів, які будуть проводити в спільнотах поетапно».

А з круїзного лайнера біля берегів Японії й далі евакуюють пасажирів. Сотні людей, у яких не підтвердили інфікування, перевозять на автобусах до аеропортів. Там усім роблять додаткові тести. Після прибуття до своїх країн їх також помістять на двотижневий карантин.

А хворих відразу госпіталізують до японських лікарень. Більш ніж у 540 (п’ятисот сорока) осіб із судна вже виявили небезпечний вірус. Спочатку на лайнері було 3700 пасажирів і членів екіпажу. На карантині в порту Йокогами він стоїть із 3 лютого.

Загальна кількість хворих у світі за офіційною статистикою перевищила 75 тисяч осіб. З них за межами Китаю зафіксовано 800 випадків. Китайська влада повідомляє, що смертей від COVID-19 вже понад 2000. Однак багато експертів вважає, що цифри влади дуже занижені.

Водночас Всесвітня організація охорони здоров’я підтвердила 92 випадки передання захворювання від людини до людини за межами Китаю. Їх зафіксовано в 12 країнах.

Епідемія в материковому Китаї й далі наростає, попри те, що багато міст було повністю ізольовано, а подекуди людям навіть заборонили виходити з квартир і будинків.

Ця ситуація вже боляче вдарила по економіках різних країн. Так, президент Південної Кореї оголосив надзвичайний економічний стан. Сінгапурські авіалінії оголосили, що на три місяці зменшать кількість своїх рейсів, бо через коронавірус пасажирів стало набагато менше.

А Торгова палата Євросоюзу в Китаї оголосила, що багато країн може зіткнутися з нестачею антибіотиків та інших ліків, звинувативши Пекін у тому, що він ускладнює шляхи постачання препаратів.

Боляче криза вдарила й по американському виробникові айфонів Apple. Акції компанії невпинно дешевшають. Також вона повідомила про зменшення обсягів продажів у цьому кварталі.

Водночас Японія, де загалом зафіксовано 520 випадків захворювання, планує почати тестування ліків проти СНІДу для боротьби з коронавірусом.
Коротке посилання на цю сторінку:

Південна Корея повідомила про 15 нових випадків зараження коронавірусом«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинківПовені та зсуви на Шрі-Ланці: понад 10 загиблихАварія на канатній дорозі в Італії: 14 людей загинуло, одна дитина серйозно постраждалаСотні новозеландців евакуювалися через повені в КентерберіУ Канаді палає близько 200 лісових пожежІзраїль і Сектор Гази обмінялися ракетними обстрілами після сутичок у ЄрусалиміВ Орегоні палає велика лісова пожежаНайбільший трубопровід США вийшов із ладу через атаки хакерів DarkSide