17.07.2021
Телеканал NTD

9 загиблих: на ірано-турецькому кордоні сталося відразу два землетруси

9 загиблих: на ірано-турецькому кордоні сталося відразу два землетруси

Біля кордону Ірану з Туреччиною сталося два землетруси силою 5,7 і 6 балів. У турецькій провінції..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Біля кордону Ірану з Туреччиною сталося два землетруси силою 5,7 і 6 балів. У турецькій провінції Ван постраждало кілька міст. Загинуло дев’ятеро жителів, серед них троє дітей, 21 людина постраждала, вісім з них перебуває в критичному стані. Понад 1000 будинків зруйновано.

У місті Башкале всюди руїни. Люди бояться нових підземних поштовхів, тому залишаються на вулицях.

[житель міста Башкале]:
«Були дуже сильні підземні поштовхи. Ми вийшли й оглянули будинки. Усі вони пошкоджені. Люди кричали. Не знаю, багато чого сталося. Ми не знали, що робити. Бігали туди-сюди».

За даними Геологічної служби США, епіцентр землетрусу був за 90 кілометрів від турецького міста Ван і за 47 кілометрів від іранського міста Хой. Осередок залягав на глибині п’ять кілометрів.

В Ірані підземні поштовхи також відчули в містах Урмія і Сельмас. За даними влади, загалом постраждало 75 осіб, шестеро з них перебувають у лікарні. Про жертви й руйнування поки повідомлень немає.

Водночас у Туреччині триває пошуково-рятувальна операція. Влада вважає, що під уламками будинків усе ще є люди.

Іран і Туреччина часто потерпають від землетрусів. Так місяць тому підземні поштовхи сталися в турецькій провінції Елязиг. Їхня сила становила 6,7 бала. Потім були численні афтершоки. Загинула 41 людина, більш як 1600 постраждало.
Коротке посилання на цю сторінку:

9 загиблих: на ірано-турецькому кордоні сталося відразу два землетрусиПовені в Австралії: погода налагоджується, але евакуації триваютьВ Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо ЛассоНизка землетрусів у Новій Зеландії: 25 афтершоків і загроза цунаміВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонамиХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергіїПоезд сошёл с рельсов в Египте: более десяти погибшихКількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осіб35 років від дня Чорнобильської катастрофи: потік туристів не зменшуєтьсяТрамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильниками