12.03.2022
Телеканал NTD

9 загиблих: на ірано-турецькому кордоні сталося відразу два землетруси

9 загиблих: на ірано-турецькому кордоні сталося відразу два землетруси

Біля кордону Ірану з Туреччиною сталося два землетруси силою 5,7 і 6 балів. У турецькій провінції..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Біля кордону Ірану з Туреччиною сталося два землетруси силою 5,7 і 6 балів. У турецькій провінції Ван постраждало кілька міст. Загинуло дев’ятеро жителів, серед них троє дітей, 21 людина постраждала, вісім з них перебуває в критичному стані. Понад 1000 будинків зруйновано.

У місті Башкале всюди руїни. Люди бояться нових підземних поштовхів, тому залишаються на вулицях.

[житель міста Башкале]:
«Були дуже сильні підземні поштовхи. Ми вийшли й оглянули будинки. Усі вони пошкоджені. Люди кричали. Не знаю, багато чого сталося. Ми не знали, що робити. Бігали туди-сюди».

За даними Геологічної служби США, епіцентр землетрусу був за 90 кілометрів від турецького міста Ван і за 47 кілометрів від іранського міста Хой. Осередок залягав на глибині п’ять кілометрів.

В Ірані підземні поштовхи також відчули в містах Урмія і Сельмас. За даними влади, загалом постраждало 75 осіб, шестеро з них перебувають у лікарні. Про жертви й руйнування поки повідомлень немає.

Водночас у Туреччині триває пошуково-рятувальна операція. Влада вважає, що під уламками будинків усе ще є люди.

Іран і Туреччина часто потерпають від землетрусів. Так місяць тому підземні поштовхи сталися в турецькій провінції Елязиг. Їхня сила становила 6,7 бала. Потім були численні афтершоки. Загинула 41 людина, більш як 1600 постраждало.
Коротке посилання на цю сторінку:

9 загиблих: на ірано-турецькому кордоні сталося відразу два землетрусиКатастрофічна повінь: американський штат Кентуккі під водою1000 гектарів лісу вже згоріло в заповіднику «Чеська Швейцарія»Туристи повертаються до Греції, але заважає інфляціяБалістичні ракети й винищувачі: Китай проводить навчання в Тайванській протоціВООЗ оголосила віспу мавп глобальною надзвичайною ситуацієюНенсі Пелосі дісталася Тайваню й зустрілася з президентомЗемлетрус в Афганістані: щонайменше 1000 загиблихПівдень Європи через екстремальну спеку охопили пожежі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: