12.03.2022
Телеканал NTD

У Південній Кореї — понад 30 нових випадків зараження COVID-19

У Південній Кореї — понад 30 нових випадків зараження COVID-19

Уряд Південної Кореї оголосив про 31 новий випадок зараження китайським коронавірусом. Загальна кількість хворих у країні..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Уряд Південної Кореї оголосив про 31 новий випадок зараження китайським коронавірусом. Загальна кількість хворих у країні зросла до 82 осіб.

Новий спалах захворювання виник у місті Тегу за 300 кілометрів від Сеула. Там COVID-19 передавався в місцевій церкві. Припускають що занесла його туди 61-річна жителька міста, яка стала 31-ю пацієнткою з коронавірусом у Південній Кореї. Раніше вона відмовлялася проходити тести, оскільки нікуди не виїжджала.

Нових випадків, пов’язаних із церквою в Тегу, — 23. Раніше вже було виявлено 11 хворих.

[Кім Кан Ліп, заступник міністра охорони здоров’я Південної Кореї]:
«Співпрацюючи з релігійною громадою регіону, ми виявимо всіх парафіян, а також тих, хто був на тій службі. Ми намагаємося знайти всіх, хто контактував з пацієнткою».

Триває евакуація пасажирів з круїзного лайнера Diamond Princess, який із 3 лютого перебуває біля берегів Японії на карантині. Водночас на Токіо сиплеться критика за вкрай неефективні заходи щодо стримування епідемії на судні.

Загалом вірусом заразилося вже понад 620 осіб із 3700, які були на борту. Це зробило Японію другим після Китаю вогнищем спалаху вірусу. Усіх хворих перемістили до японських лікарень. Відомо, що 28 осіб перебувають у критичному стані.

А пасажири, у яких не виявили COVID-19, уже повертаються додому, щоб два тижні провести на карантині. Так 100 осіб прибули до Гонконгу. Ще 150 пасажирів приїхали до Австралії.

У Китаї кількість хворих за офіційними даними перевищила 75 тисяч осіб. Загиблих понад 2100. Однак є підозри, що влада намагається приховати реальну кількість померлих і хворих, і що компартія запровадила квоти на статистику в містах.

Також влада КНР, найімовірніше, проґавила початковий період, коли епідемію ще можна було стримати.

Першим забив на сполох китайський офтальмолог з Уханя Лі Веньлян. Ще 30 грудня він виявив в одного зі своїх пацієнтів вірус, схожий на атипову пневмонію, і відразу поділився цим у мережі. Однак китайська поліція звинуватила його в поширенні неправдивих чуток і викликала на розмову. Пізніше Лі сам помер від коронавірусу. Йому було 34 роки.

За деякими даними, хвороба з’явилася в Ухані ще на початку грудня. Проте до 20 січня Китайський центр контролю і профілактики захворювань замовчував, що вірус передається від людини до людини. І в той час хвороба вже поширилася на інші регіони країни.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Південній Кореї — понад 30 нових випадків зараження COVID-19Губернатор Техасу обіцяє добудувати прикордонний мур, який зводив Дональд ТрампПрезидент Європейської комісії засудила російський продовольчий шантажСходження льодовика в Альпах: пошуки альпіністів триваютьМасштабна операція: у Євросоюзі арештували 130 підозрюваних у торгівлі людьмиЖителі Пекіна бояться можливого суворого локдаунуУ Валенсії намагаються загасити лісову пожежуДвоє людей згоріли в машині під час лісових пожеж у КаліфорніїБорис Джонсон залишається прем’єр-міністром

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: