12.02.2022
Телеканал NTD

Велика Британія перекриє шлях дешевій робочій силі з Європи

Велика Британія перекриє шлях дешевій робочій силі з Європи

Велика Британія, яка 31 січня офіційно залишила Європейський Союз, тепер буде сама керувати своєю міграційною системою...

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Велика Британія, яка 31 січня офіційно залишила Європейський Союз, тепер буде сама керувати своєю міграційною системою. Міністр внутрішніх справ зазначила, що країна зацікавлена ​​у висококваліфікованих фахівцях з-за кордону. А для працівників з європейських країн, що мають низьку кваліфікацію, доступ тепер буде закрито.

[Пріті Пател, міністр внутрішніх справ Великої Британії]:
«Ми покладемо край вільному переміщенню робочої сили. Це, звичайно, пов’язано з членством у Євросоюзі. Шлях для некваліфікованих працівників закриється. Буде єдина система, яка не дискримінуватиме людей залежно від того, з ЄС вони чи ні. Вона враховуватиме здібності й кваліфікацію».

Занепокоєння британців через неконтрольований наплив трудових мігрантів з усього світу було однією з вирішальних причин, чому країна проголосувала за «брекзит». Тепер уряд обіцяє цей потік зменшити.

[Пріті Пател, міністр внутрішніх справ Великої Британії]:
«Це будуть радикальні зміни. Уперше приблизно за 40 років британський уряд візьме під контроль свою імміграційну політику й самостійно визначатиме тип усієї системи».

Міністр внутрішніх справ також зазначила, що уряд розглядатиме різні галузі економіки окремо й шукатиме працівників для тих сфер, де є дефіцит кадрів. Противники змін кажуть, що країні просто не вистачить робочої сили. Проте уряд з цим не погоджується.

[Пріті Пател, міністр внутрішніх справ Великої Британії]:
«У Великій Британії живе понад 8 мільйонів 450 тисяч осіб віком від 16 до 64 років, які економічно неактивні. Ми хочемо, щоб компанії інвестували в них, підвищували їхню кваліфікацію, навчали їх і давали економікам регіонів змогу розвиватися».

Єдина система набуде чинності 1 січня 2021 року. Усім заявникам нараховуватимуть бали залежно від їхніх знань, а не країни походження.
Коротке посилання на цю сторінку:

Велика Британія перекриє шлях дешевій робочій силі з ЄвропиКитай продовжив військові маневри поряд із ТайванемЦіна на бензин у США досягла історичного максимумуБорис Джонсон залишається прем’єр-міністромРосія погрожує Литві заходами у відповідь за обмеження транзиту залізницеюМасштабна операція: у Євросоюзі арештували 130 підозрюваних у торгівлі людьмиПрем’єр Японії звільнив сімох міністрів«Працюємо задарма»: британці втрачають доходи через рекордну інфляціюДиректор ФБР: основні загрози кібербезпеці США надходять із Китаю

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: