28.02.2021
Телеканал NTD

Стрілянина в Німеччині: дев’ятеро людей загинуло, стрільця знайшли мертвим

Стрілянина в Німеччині: дев'ятеро людей загинуло, стрільця знайшли мертвим

До дев'яти зросла кількість загиблих унаслідок стрілянини в німецькому місті Ганау. У лікарні помер важкопоранений потерпілий...

Дата завантаження: 2021-02-28

video

До дев’яти зросла кількість загиблих унаслідок стрілянини в німецькому місті Ганау. У лікарні помер важкопоранений потерпілий. Ще п’ятеро осіб перебувають у критичному стані.

Невідомий відкрив вогонь у двох барах у різних районах міста. В одному застрелив трьох людей, у другому – п’ятьох. Загиблі переважно молоді чоловіки, також є одна жінка.

[Генрі Фальтін, представник поліції]:
«Перші поліцейські, які прибули на місце події, виявили, що стрілянина була як у районі Гоймаркт, так і на площі Курт-Шумахер-Плац. Загинуло восьмеро людей».

Пізніше поліція обшукала дім імовірного нападника й знайшла його мертвим. Поруч було ще одне тіло. Спочатку правоохоронці вважали, що злочинець був не один. Тепер вони заявляють, що інших підозрюваних поки немає.

Про особу стрільця нічого не повідомляють. Мотиви нападів теж невідомі.

У Ганау живе щонайменше 100 тисяч осіб. Місто стоїть за 20 кілометрів від Франкфурта-на-Майні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Стрілянина в Німеччині: дев’ятеро людей загинуло, стрільця знайшли мертвимКадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райониЩонайменше 11 осіб загинуло й коло 170 уважають зниклими безвісти унаслідок сходження льодовика в ГімалаяхПовені в Індонезії: десятки тисяч людей мусили покинути свій дімБойовики вбили 100 осіб у двох селах на заході НігеруВ Індії вантажівка задавила 15 робітників, що спали при дорозіХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергіїУ Хорватії п’ять землетрусів за три дні, є загибліВ Іспанії зафіксували рекордно низьку температуру повітряУ Норвегії зійшов великий зсув, є зниклі безвісти