01.10.2021
Телеканал NTD

Стрілянина в Німеччині: дев’ятеро людей загинуло, стрільця знайшли мертвим

Стрілянина в Німеччині: дев'ятеро людей загинуло, стрільця знайшли мертвим

До дев'яти зросла кількість загиблих унаслідок стрілянини в німецькому місті Ганау. У лікарні помер важкопоранений потерпілий...

Дата завантаження: 2021-08-01

video

До дев’яти зросла кількість загиблих унаслідок стрілянини в німецькому місті Ганау. У лікарні помер важкопоранений потерпілий. Ще п’ятеро осіб перебувають у критичному стані.

Невідомий відкрив вогонь у двох барах у різних районах міста. В одному застрелив трьох людей, у другому – п’ятьох. Загиблі переважно молоді чоловіки, також є одна жінка.

[Генрі Фальтін, представник поліції]:
«Перші поліцейські, які прибули на місце події, виявили, що стрілянина була як у районі Гоймаркт, так і на площі Курт-Шумахер-Плац. Загинуло восьмеро людей».

Пізніше поліція обшукала дім імовірного нападника й знайшла його мертвим. Поруч було ще одне тіло. Спочатку правоохоронці вважали, що злочинець був не один. Тепер вони заявляють, що інших підозрюваних поки немає.

Про особу стрільця нічого не повідомляють. Мотиви нападів теж невідомі.

У Ганау живе щонайменше 100 тисяч осіб. Місто стоїть за 20 кілометрів від Франкфурта-на-Майні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Стрілянина в Німеччині: дев’ятеро людей загинуло, стрільця знайшли мертвимЗемлетрус у Перу: підземні поштовхи в прямому ефіріЗливи в Європі змивають машини й затоплюють містаУбито президента Гаїті, кількох нападників застрелилиМіж Ізраїлем і Сектором Гази другий тиждень тривають взаємні ракетні обстріли57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до ЄвропиКількість померлих від COVID-19 в Індії перевищила 250 000 осібУ Канаді палає близько 200 лісових пожежКарачі накрила пилова буря, є загиблі«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинків