03.12.2021
Телеканал NTD

«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед Великоднем

«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об'єднає родини перед Великоднем

Угорську художницю Каті в рідній країні величають «Королевою дизайну писанок». Вона вважає, що цього року таке..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Угорську художницю Каті в рідній країні величають «Королевою дизайну писанок». Вона вважає, що цього року таке творче заняття має наповнитися ще глибшим змістом і об’єднати сім’ї.

[Каті Жигов, художниця]:
«Щороку я раджу людям не виїжджати на Великдень до санаторіїв, а разом прикрашати великодні яйця. Оскільки цього року ніхто не зможе поїхати на курорт, треба скористатися можливістю побути з рідними й разом прикрашати яйця, радіти й насолоджуватися товариством одне одного».

Угорка розписує стіни, меблі, посуд і пише картини. Але найбільше її захоплює розписування й прикрашання великодніх яєць.

[Каті Жигов, художниця]:
«Для когось яйця — це просто їжа, але це зовсім не так. Яйце — універсальний символ, який мають майже всі культури світу. Хоча тлумачення у всіх може бути різним, але в багатьох культурах вважають, що Земля з’явилася з яйця».

Каті прикрашає великодні яйця 30-ма різними техніками. Вона також уміє «підковувати» яйця. Уважається, що такий спосіб прикрашання придумали сільські ковалі, які хотіли продемонструвати свою віртуозність.

Каті каже, що створює ці твори мистецтва з добротою, усмішкою й молитвою.

[Каті Жигов, художниця]:
«Оздоблене яйце — це плід колективної роботи, у якій зливається праця самої природи, людська творчість і традиції наших предків. Тому треба вірити, що прикрашені яйця випромінюють лише позитивну енергію».

Художниця прикрасила тисячі яєць. Їх купують як угорці, так і туристи. Вона також написала дві книги про цю творчість.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед ВеликоднемБенгальські тигренята стали зірками зоопарку в МексиціНе піддається старості: 81-річний японець став скейтбордистомУ Перу відновлюють популяцію вікунійКози Австралії — травоїдні пожежникиНа велосипеді крізь греблю: у Бельгії зробили унікальну велодоріжкуКошлатий десант: собаки-терапевти допомагають лікарям і пацієнтам у ЧиліДитинча карликового бегемота показали в зоопарку ФранціїБрати-перукарі вистрижуть шедевр на вашій потилиціМузичний вундеркінд у 14 років знайшла роботу мрії