22.01.2021
Телеканал NTD

Притулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводження

Притулок для ослів: у Мексиці рятують в'ючних тварин від жорстокого поводження

«Бурроландія» чи «Країна ослів» — це притулок у мексиканському місті Отумба. Тут живуть урятовані від жорстокого..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

«Бурроландія» чи «Країна ослів» — це притулок у мексиканському місті Отумба. Тут живуть урятовані від жорстокого поводження віслюки. Також сюди привозять покинутих тварин і тих, про кого вже не можуть піклуватися літні господарі.

[Херман Флорес, директор притулку]:
«Прибувши сюди, осли ніби потрапляють до раю. Тут їх люблять, добре годують — здебільшого морквою, яка їм подобається».

У Мексиці традиційно використовували ослів у сільській місцевості. Але тепер міста розростаються, і в’ючні тварини стають непотрібними.

Власники «Бурроландії» хочуть захистити мексиканських ослів від зникнення. 30 років тому в країні було півтора мільйона цих тварин. Тепер залишилося лише 300 тисяч.

[гостя притулку]:
«Вони дуже розумні й доброзичливі. Донині я не мала можливості побачити їх так близько. Вони дуже добрі, особливо, коли в тебе в руках морквина».

Притулок працює з 2006 року. Спочатку тут жило два осли. Зараз їх уже 50. Деякі народилися в притулку.
Коротке посилання на цю сторінку:

Притулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводження«Королева дизайну яєць» сподівається, що таке ремесло об’єднає родини перед ВеликоднемУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігу106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»Морський птах через ураган опинився в пустелі ТехасуЕкскапітан футбольної збірної Швейцарії вчиться на годинникаряВеликодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігуркамиСерфінг для тіла й душі: літнім уругвайцям допомагають підтримувати форму і знаходити нових друзівУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботуВедмеді бельгійського зоопарку розминають лапи після зимової сплячки