19.06.2021
Телеканал NTD

Притулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводження

Притулок для ослів: у Мексиці рятують в'ючних тварин від жорстокого поводження

«Бурроландія» чи «Країна ослів» — це притулок у мексиканському місті Отумба. Тут живуть урятовані від жорстокого..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

«Бурроландія» чи «Країна ослів» — це притулок у мексиканському місті Отумба. Тут живуть урятовані від жорстокого поводження віслюки. Також сюди привозять покинутих тварин і тих, про кого вже не можуть піклуватися літні господарі.

[Херман Флорес, директор притулку]:
«Прибувши сюди, осли ніби потрапляють до раю. Тут їх люблять, добре годують — здебільшого морквою, яка їм подобається».

У Мексиці традиційно використовували ослів у сільській місцевості. Але тепер міста розростаються, і в’ючні тварини стають непотрібними.

Власники «Бурроландії» хочуть захистити мексиканських ослів від зникнення. 30 років тому в країні було півтора мільйона цих тварин. Тепер залишилося лише 300 тисяч.

[гостя притулку]:
«Вони дуже розумні й доброзичливі. Донині я не мала можливості побачити їх так близько. Вони дуже добрі, особливо, коли в тебе в руках морквина».

Притулок працює з 2006 року. Спочатку тут жило два осли. Зараз їх уже 50. Деякі народилися в притулку.
Коротке посилання на цю сторінку:

Притулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводженняВенесуельське подружжя перетворило свій дім на притулок для лінивцівІндійська бабуся готує і продає консерви, щоб допомогти нужденнимЗарядка для пінгвінів: як розважають тварин у тайському зоопаркуРідкісний примат: у зоопарку радіють першому в цьому році орангутангуПідводної йоги навчають у Сент-Люсії на Карибському моріБоснієць поставив будинок, який обертається, щоб догодити дружиніКошлатий десант: собаки-терапевти допомагають лікарям і пацієнтам у Чилі«Собакотлон»: собаки разом зі своїми господарями виборювали першість у Хорватії