08.01.2021
Телеканал NTD

Швейцарського сніговика вперше підпалили за межами Цюриха

Швейцарського сніговика вперше підпалили за межами Цюриха

Традиційне цюрихське свято Шестидзвіння вперше пройшло за межами міста. Його перенесли до альпійського села Андерматт, що..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Традиційне цюрихське свято Шестидзвіння вперше пройшло за межами міста. Його перенесли до альпійського села Андерматт, що в кантоні Урі. Сніговика, який символізує зиму, підпалили біля Чортового мосту.

У Цюриху через пандемію весняне свято скасовують другий рік поспіль.

[Люкі Маєр, організатор свята]:
«Ми шукали альтернативне місце й вибрали кантон Урі. Цього року він приймає свято Шестидзвіння. Й ущелина Шелленен ідеальна, бо її можна перекрити, і ніхто не пройде».

За традицією сніговика начинили вибухівкою й підпалили. Після цього засікли час до вибуху голови. Чим швидше це відбудеться, тим кращим буде літо. Цього разу голова вибухнула через 13 хвилин — результат нижчий за середній.

Утім, на сніговика поклали ще один обов’язок — прогнати пандемію. Налякати її має й сам Чортів міст. Згідно з легендою, побудувати його допомагав нечистий. В обмін він зажадав душу першого, хто перетне міст. Однак люди перехитрили чорта, відправивши козеня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Швейцарського сніговика вперше підпалили за межами ЦюрихаТеотіуакан знову приймає гостейСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торгиТайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфДля мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музикиУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилОстрів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 рокуУ Брисбені світлофорні шафи перетворюють на твори мистецтваФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОТанго в захисних костюмах: швейцарські танцюристи нагадали про себе