28.08.2021
Телеканал NTD

Швейцарського сніговика вперше підпалили за межами Цюриха

Швейцарського сніговика вперше підпалили за межами Цюриха

Традиційне цюрихське свято Шестидзвіння вперше пройшло за межами міста. Його перенесли до альпійського села Андерматт, що..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Традиційне цюрихське свято Шестидзвіння вперше пройшло за межами міста. Його перенесли до альпійського села Андерматт, що в кантоні Урі. Сніговика, який символізує зиму, підпалили біля Чортового мосту.

У Цюриху через пандемію весняне свято скасовують другий рік поспіль.

[Люкі Маєр, організатор свята]:
«Ми шукали альтернативне місце й вибрали кантон Урі. Цього року він приймає свято Шестидзвіння. Й ущелина Шелленен ідеальна, бо її можна перекрити, і ніхто не пройде».

За традицією сніговика начинили вибухівкою й підпалили. Після цього засікли час до вибуху голови. Чим швидше це відбудеться, тим кращим буде літо. Цього разу голова вибухнула через 13 хвилин — результат нижчий за середній.

Утім, на сніговика поклали ще один обов’язок — прогнати пандемію. Налякати її має й сам Чортів міст. Згідно з легендою, побудувати його допомагав нечистий. В обмін він зажадав душу першого, хто перетне міст. Однак люди перехитрили чорта, відправивши козеня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Швейцарського сніговика вперше підпалили за межами ЦюрихаКнига Гіннеса показала, які рекорди увійдуть до її видання 2022 рокуНовий вид туризму в Тоскані: польоти на повітряних кулях і вертольотахКопія піраміди «Темпло Майор» постала в центрі МехікоMet Gala: у чому красувалися зірки на червоній доріжціВеселі змагання з перенесення дружин улаштували в УгорщиніЯк жили вікінги, показали на фестивалі в АнгліїКвітковий фестиваль в Іспанії: море квітів і дзеркалаСкульптури «українського Мікеланджело» показали в КиєвіРобот-гід водить туристів по грецькій печері