08.12.2021
Телеканал NTD

В Аргентині вилікували й повернули в океан 12 пінгвінів магеланських

В Аргентині вилікували й повернули в океан 12 пінгвінів магеланських

Аргентинські біологи повернули в дику природу 12 врятованих пінгвінів магеланських. Птахів доставили на пляж курорту Сан-Клементе-дель-Тую...

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Аргентинські біологи повернули в дику природу 12 врятованих пінгвінів магеланських. Птахів доставили на пляж курорту Сан-Клементе-дель-Тую. Кілька хвилин прощання, й ось пінгвіни вже поспішають до Атлантичного океану.

Раніше співробітники реабілітаційного центру «Фонд Мундо Маріно» знайшли пінгвінів у виснаженому стані. У птахів ще було зневоднення. Через проблеми зі здоров’ям у них повільно проходило линяння, і вони не могли залишатися в холодній воді.

[Серхіо Родрігес, біолог]:
«Пінгвінів лікували за допомогою збалансованого харчування. Про це подбали дієтологи й ветеринари. Птахи одужали, і їх виписали з ветеринарної клініки».

Цей вид пінгвінів назвали на честь португальсько-іспанського мореплавця Фернана Магеллана. Колонії таких птахів можна побачити на патагонському узбережжі, Вогняній Землі, островах Хуана Фернандеса та на Фолклендах.

У дикій природі живе приблизно три мільйони пінгвінів магеланських.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Аргентині вилікували й повернули в океан 12 пінгвінів магеланськихБолівійці сподіваються, що трав’яні настої захистять їх від коронавірусуЗвела пандемія: як подружилися британський студент і француженка-довгожителькаВідео з трактором, який трусить апельсинові дерева, стало популярним в інтернетіВ Індії очищають Ганг від квіткових відходів і роблять із них ароматичні паличкиДиректор школи в Австралії витратив канікули не на відпочинок, а на облаштування пісочниціСудно з іспанськими коровами після двох місяців вимушеного плавання причалить у КартахеніЮні австралійці з проблемних сімей навчаються на будівельниківРуандійські майстри перетворюють старі покришки на крісла, столи та взуттяПерукар навчилася майстерно стригти однією рукою