19.05.2021
Телеканал NTD

В Аргентині вилікували й повернули в океан 12 пінгвінів магеланських

В Аргентині вилікували й повернули в океан 12 пінгвінів магеланських

Аргентинські біологи повернули в дику природу 12 врятованих пінгвінів магеланських. Птахів доставили на пляж курорту Сан-Клементе-дель-Тую...

Дата завантаження: 2021-10-19

video

Аргентинські біологи повернули в дику природу 12 врятованих пінгвінів магеланських. Птахів доставили на пляж курорту Сан-Клементе-дель-Тую. Кілька хвилин прощання, й ось пінгвіни вже поспішають до Атлантичного океану.

Раніше співробітники реабілітаційного центру «Фонд Мундо Маріно» знайшли пінгвінів у виснаженому стані. У птахів ще було зневоднення. Через проблеми зі здоров’ям у них повільно проходило линяння, і вони не могли залишатися в холодній воді.

[Серхіо Родрігес, біолог]:
«Пінгвінів лікували за допомогою збалансованого харчування. Про це подбали дієтологи й ветеринари. Птахи одужали, і їх виписали з ветеринарної клініки».

Цей вид пінгвінів назвали на честь португальсько-іспанського мореплавця Фернана Магеллана. Колонії таких птахів можна побачити на патагонському узбережжі, Вогняній Землі, островах Хуана Фернандеса та на Фолклендах.

У дикій природі живе приблизно три мільйони пінгвінів магеланських.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Аргентині вилікували й повернули в океан 12 пінгвінів магеланськихВ Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»Індійські жінки вирощують морські водорості й добре заробляютьНамет із кондиціонером: гонконжці полюбили розкішний відпочинок на природіЯк службові собаки «випускають пару» на австралійській фермі20 тонн мертвої риби прибило до іспанського узбережжяДе вирощують жасмин для знаменитих парфумів «Chanel № 5»З підборів у кеди: пандемія змінила офісну модуФранцуз оголосив голодовку через обов’язкову вакцинацію медиків і пожежників