17.06.2021
Телеканал NTD

Продаж бджіл у Нью-Йорку — прибутковий бізнес

Продаж бджіл у Нью-Йорку — прибутковий бізнес

Жвавий Нью-Йорк із його хмарочосами й автомобільним рухом, на перший погляд, не найкраще місце для бджільництва...

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Жвавий Нью-Йорк із його хмарочосами й автомобільним рухом, на перший погляд, не найкраще місце для бджільництва. Але як виявилося, це не так. Дедалі більше містян починає розводити медоносних комах на дахах і в невеликих садах біля дому.

Ендрю Коте привіз із Джорджії ще одну партію бджолиних сімей — загалом коло двох з половиною мільйонів італійських бджіл.

У його фургоні вмістилося 200 дерев’яних коробок, у кожній з яких коло 12 тисяч комах.

І відразу ж виросла черга з місцевих бджолярів. Одна коробка коштує від 150 до 200 доларів.

[Ендрю Коте, голова Асоціації бджолярів Нью-Йорка]:
«У кожній коробці їх коло 12 тисяч. Бджоли продаються на вагу, як сир».

Хтось кладе покупку в сумки, хтось несе в руках. А деякі навіть перевозить бджолині сім’ї на велосипеді.

[Рей Сейдж, бджоляр]:
«Мені подобається кріпити їх на велосипед. Просто їхати треба повільно й обережно».

[Алан Марковіц, бджоляр]:
«Цей вид називається італійський, це європейські бджоли. Мені вони подобаються, бо з ними легко працювати й вони не зляться, коли відкриваєш вулик».

Кількість міських бджолярів швидко зростає. Багато вуликів ставлять на дахах хмарочосів та офісних будівель. Нью-Йорк легалізував бджільництво у 2010 році, і в місті сотні зареєстрованих вуликів.

Тим часом популяції бджіл у всьому світі різко скорочуються, частково через надмірну кількість пестицидів і хімікатів у сільських районах, а ще через малу різноманітність сільгоспкультур.
Коротке посилання на цю сторінку:

Продаж бджіл у Нью-Йорку — прибутковий бізнесГонконгські столяри дають друге життя спиляним деревам«Кухні-невидимки» — нова концепція в епоху пандеміїІндійка робить матраци з відходів, що залишаються під час виробництва масокРічку в Сан-Паулу очищають від сміття, і туди повертається риба50-річна нігерійська школярка: «Учитися ніколи не пізно»Масаж і класична музика: як у Малайзії вирощують японські диніЕксполіціянта Дерека Шовіна визнали винним у смерті Джорджа ФлойдаЯпонія планує скинути в океан 1,25 млн тонн води з «Фукусіми-1»Понад 300 тис. померлих: Бразилія перетворюється на світовій епіцентр пандемії