17.07.2021
Телеканал NTD

Жителі Великої Британії несуть квіти до королівських палаців

Жителі Великої Британії несуть квіти до королівських палаців

Жителі Великої Британії несуть квіти до королівських палаців. У країні триває восьмиденний траур у зв'язку зі..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

Жителі Великої Британії несуть квіти до королівських палаців. У країні триває восьмиденний траур у зв’язку зі смертю принца Філіпа — чоловіка королеви.

Релігійні й політичні лідери висловлюють співчуття 94-річній Єлизаветі II — найстарішому монарху у світі, який править найдовше.

Її чоловік герцог Единбурзький помер у Віндзорському замку минулої п’ятниці у віці 99 років.

У неділю в Кентерберійському соборі провели службу. Архієпископ Кентерберійський Джастін Велбі сказав, що чоловік королеви прожив довге життя. Через два місяці йому мало виповнитися 100 років. Однак це не пом’якшує болю втрати.

[Джастін Велбі, архієпископ Кентерберійський]:
«Втрата — і є втрата. Кожен відчуває її по-своєму, і вона зачіпає серця теж по-різному. Ми не можемо зрозуміти, як почуваються інші. І дві людини не можуть відчувати одне й те ж. Це просто втрата. Хтось сприймає її легко, а для когось це великий удар».

У Букінгемському палаці оголосили, що похорон відбудеться 17 квітня. Але через пандемію зазвичай велелюдні заходи цього разу будуть не такими масштабними.

Процесій на вулицях не буде. Усе пройде на території Віндзорського замку. На захід допустять лише 30 найближчих родичів.

Жителі Великої Британії висловлюють співчуття й кажуть, що з принцом відійшла ціла епоха.

[Сьюзен Латам, жителька Великої Британії]:
«Я знала його все своє життя. І коли вмирає найстаріший член королівської сім’ї, це, безумовно, кінець історичної епохи. Сьогодні ми стали свідками свого роду історичної події».

[Джоель Ньюман, житель Великої Британії]:
«Коли померла принцеса Діана, я жив у Лондоні, і не міг приїхати. Але тепер маю свою сім’ю. Ми живемо за пів години їзди звідси, тож я вирішив, що важливо прийти й віддати данину поваги».

Принц Гаррі повернеться зі США на похорон дідуся. Його вагітна дружина Меган, за порадою лікаря, не приїде.
Коротке посилання на цю сторінку:

Жителі Великої Британії несуть квіти до королівських палацівАвстралія дозволить своїм громадянам повертатися з Індії з 15 травняУ Франції навчають, як не сісти на мілину в Суецькому каналіГубернатор Техасу обіцяє розслідувати причини масштабного відключення світлаВ Естонії нарощують виробництво соломинок для коктейлів з очеретуВООЗ закликає тимчасово заборонити торгівлю дикими тваринами на ринкахШколярі в Чилі щодня ходять на гору, щоб відвідувати онлайн-урокиООН: майже мільйон людей голодує в МозамбікуНа лаві вулкана в Ісландії смажать сосискиЖиття на природі: як пандемія допомогла італійцям реалізувати мрію