17.06.2021
Телеканал NTD

У реанімаціях Бразилії переважно лежать хворі на COVID-19, яким менше ніж 40 років

У реанімаціях Бразилії переважно лежать хворі на COVID-19, яким менше ніж 40 років

У Бразилії епідемія набирає обертів. І тепер вона більше зачіпає молодь. Згідно з даними лікарень, минулого..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

У Бразилії епідемія набирає обертів. І тепер вона більше зачіпає молодь. Згідно з даними лікарень, минулого місяця місця в палатах інтенсивної терапії переважно займали люди, які молодші за 40 років.

Про це йдеться у звіті бразильської Асоціації інтенсивної терапії. Вона зібрала статистику третини реанімацій країни. Згідно з нею, пацієнти, яким менше ніж 40 років, у березні займали 52 % ліжок. Із зими цей показник зріс на 16,5 %.

[Жан Горінштейн, голова Управління охорони здоров’я штату Сан-Паулу]:
«Під час першої хвилі хворіли здебільшого люди похилого віку. Але зараз не так. Тепер хвороба особливо агресивна щодо молоді, бо вони відкладають відвідування лікарні й не вельми переймаються. Вони прибувають у важчому стані».

Поки незрозуміло, чому важка форма ковіду почала частіше виникати в молодих саме під час останньої хвилі. Однак деякі науковці вважають, що причина в новому штамі вірусу, який виявили в амазонському місті Манаус.

Причиною може бути й те, що літнє населення країни зараз активно вакцинують. До того ж молодь часто не переймається, що перебуває у групі ризику.

Це облава на нічний клуб у Сан-Паулу. Зараз такі вечірки під забороною. Однак організатори кажуть, що їм більше нічим заробляти на життя.

[співачка]:
«Ми сюди не веселитися прийшли, а заробляти для тих, хто від нас залежить. Багато хто працює на вечірках, бо їм треба годувати дітей і доглядати будинок. Але ніхто цього не бачить».

Бразилія поки залишається одним з осередків пандемії. Щодня від ковіду в країні помирає понад 4000 осіб. У лікарнях багато хто так і не дочекався вільних ліжок.

Загалом із початку пандемії від вірусу померло понад 350 тисяч бразильців. Це другий найвищий показник у світі після США.
Коротке посилання на цю сторінку:

У реанімаціях Бразилії переважно лежать хворі на COVID-19, яким менше ніж 40 роківЯпонія планує скинути в океан 1,25 млн тонн води з «Фукусіми-1»Британська компанія придумала, як робити з масок шкільні стільціУ Франції почали спилювати дуби для відновлення собору Паризької БогоматеріУ Японії через пандемію став популярнішим чоловічий макіяжСвіт перебуває на піку народжуваності близнюківПольща повідомляє про найбільшу добову кількість нових хворих на COVID-19 з листопадаУ Колумбії роблять бамбукові готелі для бджілЯк роботи допомагають дітям-аутистам у Гонконзі розвивати соціальні навичкиІндієць заснував першу у світі безплатну лікарню для дерев