03.11.2021
Телеканал NTD

Уроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовища

Уроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовища

10-річну італійську дівчинку Ф'яметту на уроки кличе не шкільний дзвінок, а звуки десятків дзвіночків на шиях..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

10-річну італійську дівчинку Ф’яметту на уроки кличе не шкільний дзвінок, а звуки десятків дзвіночків на шиях кіз.

Вона виносить на вулицю книжки й зошити й навчається серед рогатих «однокласників». Там на неї чекає парта й трохи обгризений стілець.

Дівчинка живе на висоті один кілометр над рівнем моря в селі Меццоломбардо, що на півночі Італії.

Батько Ф’яметти каже, що її мама на цілий день іде на роботу. Але він не хоче залишати дочку вдома одну, а тому бере її із собою на пасовище. Вона й сама цього хоче, бо в компанії вчитися веселіше.

Італійські школи до 6 квітня були закритими на карантин. Із 7-го в країні оновилися правила. Тепер запровадили поділ на червоні й помаранчеві зони відповідно до кількості випадків зараження коронавірусом. Там, де хворих менше, уже очно навчаються учні початкової школи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Уроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовищаВхід до Венеції хочуть зробити платнимУ Чикаго котів наймають на роботу, щоб позбутися щурівМода з відходів: індійський дизайнер шиє одяг із викинутої тканиниДикі сусіди: жителі елітного району просять позбавити їх від капібарНігерійська компанія перетворює шини на «чорне золото»Після війни лівійці змушені відновлювати свої будинки самотужкиУ США COVID-19 забрав більше життів, ніж «іспанка» 100 років томуВ Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»