08.12.2021
Телеканал NTD

Уроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовища

Уроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовища

10-річну італійську дівчинку Ф'яметту на уроки кличе не шкільний дзвінок, а звуки десятків дзвіночків на шиях..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

10-річну італійську дівчинку Ф’яметту на уроки кличе не шкільний дзвінок, а звуки десятків дзвіночків на шиях кіз.

Вона виносить на вулицю книжки й зошити й навчається серед рогатих «однокласників». Там на неї чекає парта й трохи обгризений стілець.

Дівчинка живе на висоті один кілометр над рівнем моря в селі Меццоломбардо, що на півночі Італії.

Батько Ф’яметти каже, що її мама на цілий день іде на роботу. Але він не хоче залишати дочку вдома одну, а тому бере її із собою на пасовище. Вона й сама цього хоче, бо в компанії вчитися веселіше.

Італійські школи до 6 квітня були закритими на карантин. Із 7-го в країні оновилися правила. Тепер запровадили поділ на червоні й помаранчеві зони відповідно до кількості випадків зараження коронавірусом. Там, де хворих менше, уже очно навчаються учні початкової школи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Уроки в товаристві кіз: італійська школярка відвідує онлайн-заняття із пасовищаАвстралієць подолав алкоголізм і нині має власну компанію з оббивання меблівЖителі Великої Британії несуть квіти до королівських палацівЄС дав Кіпру виняткове право виробляти й продавати сир халуміБездомним Австралії пропонують переночувати в автобусіНедосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієтЗроблений із відходів пластиковий човен спустили на воду в озері Вікторія40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняПоля нарцисів в Англії в самому розквіті, але збирати їх нікомуТюлені повертаються на північне узбережжя Франції