03.01.2021
Телеканал NTD

Доглядачі колумбійського зоопарку виходили покинуте дитинча капібари

Доглядачі колумбійського зоопарку виходили покинуте дитинча капібари

У зоопарку колумбійського міста Калі доглядачі ростять дитинча капібари. Самка народилася торік у грудні, але мати..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

У зоопарку колумбійського міста Калі доглядачі ростять дитинча капібари. Самка народилася торік у грудні, але мати від неї відмовилася. Можливо, тому що це перше її потомство.

[Сусана Посада, співробітниця зоопарку]:
«Команда ветеринарів і фахівців з догляду за тваринами була змушена подбати про дитинча, щоб воно могло нормально розвиватися».

Місяців через два капібару помістять у вольєр з іншою молодою самкою, а поки маля набуває необхідних навичок.

[Сусана Посада, співробітниця зоопарку]:
«Її вихователька робить усе те, що зазвичай робить мати капібари: годує і миє її, грається з нею, навчає плавати й таке інше. Це щоденний процес».

Капібар також називають водосвинками. Ці травоїдні ведуть напівводний спосіб життя. Капібари мешкають на берегах водойм у Центральній і Південній Америці. Ці гризуни охайні й мають спокійний, доброзичливий характер, тому південноамериканці часто тримають їх як домашніх улюбленців. Вони родичі морських свинок.
Коротке посилання на цю сторінку:

Доглядачі колумбійського зоопарку виходили покинуте дитинча капібариМедитація на уроках: оздоровлення душі й тіла запроваджують у школахОгляд світових подій (з 24 по 28 жовтня)У зоопарку Вашингтона леви й тигри одужують після COVIDВона — на горі з біноклем, він — із парашутом гасить пожежіТисячі людей протестують проти паспортів вакцинації у ЄвропіВ Ізраїлі влаштовують рибні бенкети для пеліканівЧи можна знайти домашню тварину за знаком зодіакуНайдавніша синагога Великої Британії виступила проти хмарочосівЧерниця після чотирьох років полону в ісламістів повернулася додому