22.02.2021
Телеканал NTD

Доглядачі колумбійського зоопарку виходили покинуте дитинча капібари

Доглядачі колумбійського зоопарку виходили покинуте дитинча капібари

У зоопарку колумбійського міста Калі доглядачі ростять дитинча капібари. Самка народилася торік у грудні, але мати..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

У зоопарку колумбійського міста Калі доглядачі ростять дитинча капібари. Самка народилася торік у грудні, але мати від неї відмовилася. Можливо, тому що це перше її потомство.

[Сусана Посада, співробітниця зоопарку]:
«Команда ветеринарів і фахівців з догляду за тваринами була змушена подбати про дитинча, щоб воно могло нормально розвиватися».

Місяців через два капібару помістять у вольєр з іншою молодою самкою, а поки маля набуває необхідних навичок.

[Сусана Посада, співробітниця зоопарку]:
«Її вихователька робить усе те, що зазвичай робить мати капібари: годує і миє її, грається з нею, навчає плавати й таке інше. Це щоденний процес».

Капібар також називають водосвинками. Ці травоїдні ведуть напівводний спосіб життя. Капібари мешкають на берегах водойм у Центральній і Південній Америці. Ці гризуни охайні й мають спокійний, доброзичливий характер, тому південноамериканці часто тримають їх як домашніх улюбленців. Вони родичі морських свинок.
Коротке посилання на цю сторінку:

Доглядачі колумбійського зоопарку виходили покинуте дитинча капібариСвіт перебуває на піку народжуваності близнюківНайбільше кладовище Північної Америки не справляється з напливом тіл померлих від COVIDБізнес на бананових кексах: як американка змінила професіюЕксполіціянта Дерека Шовіна визнали винним у смерті Джорджа ФлойдаУ США — найбільший за 20 років наплив мігрантів на південний кордонУ Франції почали спилювати дуби для відновлення собору Паризької БогоматеріВ Індії вакцинують жителів віддалених сіл30-кілометрова черга з вантажівок: Німеччина закрила кордони з Чехією та АвстрієюБерлінський шеф-кухар готує для пацієнтів лікарні