17.06.2021
Телеканал NTD

В Індії зростає попит на глиняні горщики

В Індії зростає попит на глиняні горщики

В індійському місті Агра зросли продажі горщиків, глечиків та іншого глиняного посуду. Тут уже літня спека...

Дата завантаження: 2021-05-17

video

В індійському місті Агра зросли продажі горщиків, глечиків та іншого глиняного посуду. Тут уже літня спека.

Багато місцевих жителів уважають, що ліпше зберігати воду просто в глиняному посуді, а не в холодильнику. У такій тарі вода не нагрівається.

[Харі Ом, продавець посуду]:
«Цього літа продажі зросли. Стає спекотніше, і ті, хто сюди приходить, купують горщики. Люди не п’ють воду з холодильника, бо тоді починає боліти горло».

[Пунам Агравал, покупниця]:
«Уже літо, і від води з холодильника може бути зле, також є загроза коронавірусу, тому пити воду з глечиків краще. Ось чому я прийшла купити собі один».

Останніми роками літня температура в Індії б’є рекорди. Через це потерпають не лише люди, а й тварини. У містах переносити спеку особливо важко, бо там замало зелені й водойм для охолодження.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії зростає попит на глиняні горщикиВідео з трактором, який трусить апельсинові дерева, стало популярним в інтернетіВ Естонії нарощують виробництво соломинок для коктейлів з очеретуЖиття на природі: як пандемія допомогла італійцям реалізувати мріюРемонт велосипедів допомагає перевиховувати важких підлітків в АвстраліїПівденнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринкуУ Франції почали спилювати дуби для відновлення собору Паризької БогоматеріПариж закриє старовинний пташиний ринок XIX століттяЧерез 10 років після аварії на АЕС у жителів Фукусіми немає надії повернутися додомуГонконгські столяри дають друге життя спиляним деревам