22.01.2021
Телеканал NTD

Подружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертами

Подружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертами

«Носіть маску». Таке музичне послання передає всім американський композитор Пітер Фукс. 91-річний чоловік до виходу на..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

«Носіть маску». Таке музичне послання передає всім американський композитор Пітер Фукс. 91-річний чоловік до виходу на пенсію працював диригентом. Він також пережив Голокост.

Пандемія надихнула його влаштовувати онлайн-концерти у фейсбуці. Грає щодня приблизно годину.

[Пітер Фукс, композитор]:
«Ви знаєте, я завжди реагую на певні речі. І коли я придумав пісню «Носіть маску», то для мене це було дуже природно».

Дружина Пітера Вероніка колись співала на Бродвеї. Пара почала свої шоу в березні, аби підтримати сусідів у місті Авентура, що у Флориді.

Але тепер їх слухають також і в інших регіонах США, і навіть в інших країнах.

[Пітер Фукс, композитор]:
«Ми дуже добре пережили карантин. І особливо з нашим шоу, яке, як ви знаєте, наповнює день. Створюється враження, що ми дуже зайняті».

Під час концертів глядачі зазвичай замовляють пісні. Переважно вони хочуть послухати мелодії з бродвейських шоу, класику 50-х, саундтреки до фільмів, джазові композиції та деякі твори Beatles. Пан Фукс одразу виконує їх на піаніно.

Каже, що дуже рідко трапляються мелодії, яких він не знає.

[Пітер Фукс, композитор]:
«Так приємно дарувати людям щастя. І це нас зовсім не обтяжує — ми раді це робити. Ми вважаємо, що це наше покликання».

Подружжя вже створило спільноту, у якій користувачі діляться своїми музичними талантами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Подружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиНовий рекорд Гіннеса: іграшковий поїзд зіграв найдовшу мелодію на келихахДерева й гілки: палестинець придумав незвичайний інтер’єр для кав’ярніУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилАфроамериканка, яка виконує ірландські танці, стала зіркою інтернетуГладіатори Стародавнього Риму: у Неаполі відкрилася тематична виставкаБіля лондонського палацу Гемптон-Корт проходить фестиваль тюльпанівВ Іспанії облаштували найбільший у Європі критий вертикальний садУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дереваТайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольф