21.03.2021
Телеканал NTD

Німець за чотири місяці склав найбільший у світі пазл

Німець за чотири місяці склав найбільший у світі пазл

Житель німецького міста Галлерндорф зібрав пазл із 54 тисяч елементів. Петер Шуберт каже, що це найбільша..

Дата завантаження: 2021-09-21

video

Житель німецького міста Галлерндорф зібрав пазл із 54 тисяч елементів. Петер Шуберт каже, що це найбільша у світі складана картинка.

Пазл називається «Подорож у світ мистецтва». Висота картини — два метри, довжина — вісім метрів 60 сантиметрів. На роботу в Петера пішло чотири з половиною місяці.

[Петер Шуберт, шанувальник пазлів]:
«Я працював над пазлом по чотири-п’ять годин на день і раз на тиждень — по 12–14 годин, що було трохи схоже на марафон».

Петер збирає пазли вже 16 років. Незначна розвага переросла в серйозне хобі. Чоловік склав уже 430 тисяч елементів різних картин. Мріє збільшити цю кількість до 500 тисяч.

[Петер Шуберт, шанувальник пазлів]:
«Мені подобається складати картини з тисяч елементів. Це дуже весело й надихає. Треба шукати потрібні деталі, незалежно від того, збираю велику картину чи малу. Кожен пазл має свою чарівність».

Зараз Петер чекає, коли представники Книги Гіннеса зареєструють його рекорд.
Коротке посилання на цю сторінку:

Німець за чотири місяці склав найбільший у світі пазлГотелі й ресторани Канн готуються зустріти гостей кінофестивалюABBA випустить перший за 40 років новий альбомПринци Вільям і Гаррі відкрили статую принцеси Діани в Лондоні«Швидка допомога для пам’яток» відновлює стародавні споруди Румунії«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокВеликий синій кит зі сміття: у Києві з’явився новий артоб’єктВіртуальна екскурсія: печера Ласко у Франції знову доступна для туристівВиставка в музеї Прадо: чому жінки писали маленькі картиниВеселі змагання з перенесення дружин улаштували в Угорщині