21.10.2021
Телеканал NTD

У болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінго

У болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінго

Зоопарк у болівійському місті Санта-Крус показав відео пташеня рідкісного андського фламінго. Малюк вилупився 10 березня й..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Зоопарк у болівійському місті Санта-Крус показав відео пташеня рідкісного андського фламінго. Малюк вилупився 10 березня й уже трохи підріс. Він здоровий, і ним опікаються батьки.

[Ліліана Кастро, працівниця зоопарку]:
«Фламінго живуть у зоопарку десять років. Раніше в них був інший вольєр. Потім їх переселили. Після цього вони почали розмножуватися».

Андським фламінго загрожує зникнення. У дикій природі залишилося коло 30 тисяч таких птахів.

[Ліліана Кастро, працівниця зоопарку]:
«Це дуже вразливий вид. Найбільша проблема — це нищення їхніх місць проживання».

Андський фламінго — один із найрідкісніших представників родини. Ці птахи гніздяться переважно високо в горах. Вони живуть у Перу, Болівії та на півночі Чилі й Аргентини.

У болівійському зоопарку андські фламінго приносять потомство вже другий раз. Перший був п’ять років тому.
Коротке посилання на цю сторінку:

У болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоНове обличчя Ярослава Мудрого показує голограма в КиєвіЯк у зоопарку Таїланду тигрів рятують від спекиДва острови Південної Кореї стали фіолетовими, щоб привабити туристівРідкісний портрет пензля Боттічеллі продали на аукціоні за рекордну сумуЦапи-серфінгісти навчають каліфорнійських дітей не боятися водиФранкфуртський симфонічний оркестр дає концерти на сходових майданчикахВ Італії випустили присвячену медикам монетуЗнаменитим данським фуд-тракам із хот-догами виповнилося 100 роківСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професії