28.07.2021
Телеканал NTD

У болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінго

У болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінго

Зоопарк у болівійському місті Санта-Крус показав відео пташеня рідкісного андського фламінго. Малюк вилупився 10 березня й..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Зоопарк у болівійському місті Санта-Крус показав відео пташеня рідкісного андського фламінго. Малюк вилупився 10 березня й уже трохи підріс. Він здоровий, і ним опікаються батьки.

[Ліліана Кастро, працівниця зоопарку]:
«Фламінго живуть у зоопарку десять років. Раніше в них був інший вольєр. Потім їх переселили. Після цього вони почали розмножуватися».

Андським фламінго загрожує зникнення. У дикій природі залишилося коло 30 тисяч таких птахів.

[Ліліана Кастро, працівниця зоопарку]:
«Це дуже вразливий вид. Найбільша проблема — це нищення їхніх місць проживання».

Андський фламінго — один із найрідкісніших представників родини. Ці птахи гніздяться переважно високо в горах. Вони живуть у Перу, Болівії та на півночі Чилі й Аргентини.

У болівійському зоопарку андські фламінго приносять потомство вже другий раз. Перший був п’ять років тому.
Коротке посилання на цю сторінку:

У болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоЯк жили вікінги, показали на фестивалі в АнгліїЗ висоти пташиного польоту: Сноудонія дістала статус ЮНЕСКОТренажери допомагають австралійцям позбуватися депресіїЯк в Індії та Кенії відзначають Всесвітній день слонівВесілля на висоті 6400 метрів: болівійська пара одружилася на горі в АндахЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекордСкрипка для бідних: як із ПВХ роблять інструментиЧаюванням серед розкоші заманюють публіку до старовинного театру в ЛондоніСлеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрів