01.09.2021
Телеканал NTD

Паличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмів

Паличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмів

Один мюнхенський аукціонний дім виставив на онлайн-торги реквізит, створений для голлівудських блокбастерів. Найдорожчий лот — шолом..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Один мюнхенський аукціонний дім виставив на онлайн-торги реквізит, створений для голлівудських блокбастерів. Найдорожчий лот — шолом штурмовика із сьомого епізоду космічної саги «Зоряні війни».

[Крістіан Торрес Ніто, працівник мюнхенського аукціонного дому]:
«Ось дуже цікавий шолом штурмовика з фільму 2015 року «Пробудження сили». Стартова ціна — 90 тисяч євро».

З молотка також підуть кігті Росомахи, у яких знімався Г’ю Джекман; молот бога грому Тора, якого зіграв Кріс Гемсворт; а також чарівна паличка Гаррі Поттера, яку планують продати за 15–25 тисяч євро.

[Крістіан Торрес Ніто, працівник мюнхенського аукціонного дому]:
«Це один із найнезвичайніших предметів — паличка з «Гаррі Поттера й Дарів смерті». Її використовували у двох фільмах 2010 і 2011 років. Це дуже гарний предмет».

Серед лотів — маска Бетмена, шоколадка з фільму «Чарлі й шоколадна фабрика» та безліч інших предметів. Усі вони зберігалися в одній колекції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Паличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівІсторія, що занепадає: фото старовинних ліванських особняківЯк працює один з останніх муларо ІталіїУ лондонських парках з’явилося 100 фігур слонів«Рідке золото»: як берберські жінки роблять арганову оліюРетроавтомобілі проїхалися вулицями ПарижаКози й альпаки допомагають британським школярам відновлювати психічне здоров’яП’ятирогий баран став зіркою інтернетуУ Лондоні відкрилася виставка, присвячена «Алісі в Країні Чудес»Цеглинка за цеглинкою: нью-йоркський «Леголенд» майже добудували