08.05.2021
Телеканал NTD

Паличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмів

Паличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмів

Один мюнхенський аукціонний дім виставив на онлайн-торги реквізит, створений для голлівудських блокбастерів. Найдорожчий лот — шолом..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

Один мюнхенський аукціонний дім виставив на онлайн-торги реквізит, створений для голлівудських блокбастерів. Найдорожчий лот — шолом штурмовика із сьомого епізоду космічної саги «Зоряні війни».

[Крістіан Торрес Ніто, працівник мюнхенського аукціонного дому]:
«Ось дуже цікавий шолом штурмовика з фільму 2015 року «Пробудження сили». Стартова ціна — 90 тисяч євро».

З молотка також підуть кігті Росомахи, у яких знімався Г’ю Джекман; молот бога грому Тора, якого зіграв Кріс Гемсворт; а також чарівна паличка Гаррі Поттера, яку планують продати за 15–25 тисяч євро.

[Крістіан Торрес Ніто, працівник мюнхенського аукціонного дому]:
«Це один із найнезвичайніших предметів — паличка з «Гаррі Поттера й Дарів смерті». Її використовували у двох фільмах 2010 і 2011 років. Це дуже гарний предмет».

Серед лотів — маска Бетмена, шоколадка з фільму «Чарлі й шоколадна фабрика» та безліч інших предметів. Усі вони зберігалися в одній колекції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Паличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівПідводні печери в Іраку приваблюють туристівДитинча зебри Греві дебютує в зоопарку на півночі МексикиЗалишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій БританіїГарбуз заввишки з 5-поверховий будинок з’явився біля затоки в ГонконзіВідразу п’ять мініскульптур поповнили вулиці КиєваУ Лондоні проходить виставка сатиричних картин XVIII століття Вільяма ГогартаРіздвяний вертеп на воді прикрасив Венеційську лагунуКвітковий фестиваль в Іспанії: море квітів і дзеркалаСвітлові інсталяції пожвавили нічне Осло