21.10.2021
Телеканал NTD

Паличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмів

Паличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмів

Один мюнхенський аукціонний дім виставив на онлайн-торги реквізит, створений для голлівудських блокбастерів. Найдорожчий лот — шолом..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Один мюнхенський аукціонний дім виставив на онлайн-торги реквізит, створений для голлівудських блокбастерів. Найдорожчий лот — шолом штурмовика із сьомого епізоду космічної саги «Зоряні війни».

[Крістіан Торрес Ніто, працівник мюнхенського аукціонного дому]:
«Ось дуже цікавий шолом штурмовика з фільму 2015 року «Пробудження сили». Стартова ціна — 90 тисяч євро».

З молотка також підуть кігті Росомахи, у яких знімався Г’ю Джекман; молот бога грому Тора, якого зіграв Кріс Гемсворт; а також чарівна паличка Гаррі Поттера, яку планують продати за 15–25 тисяч євро.

[Крістіан Торрес Ніто, працівник мюнхенського аукціонного дому]:
«Це один із найнезвичайніших предметів — паличка з «Гаррі Поттера й Дарів смерті». Її використовували у двох фільмах 2010 і 2011 років. Це дуже гарний предмет».

Серед лотів — маска Бетмена, шоколадка з фільму «Чарлі й шоколадна фабрика» та безліч інших предметів. Усі вони зберігалися в одній колекції.
Коротке посилання на цю сторінку:

Паличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОВ Австралії хлопчик посадив сад і отримав премію за людяністьФранкфуртський симфонічний оркестр дає концерти на сходових майданчикахСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торгиЗнаменитим данським фуд-тракам із хот-догами виповнилося 100 роківНайбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до КашміруЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Старовинний будинок у Сан-Франциско переставили на іншу вулицюДе зберігаються шедеври Лувру, які рідко виставляють у залах музею