03.12.2021
Телеканал NTD

Для мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музики

Для мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музики

Зебри, страуси, леви та інші мешканці зоопарку в колумбійському місті Калі дістали можливість послухати класичну музику...

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Зебри, страуси, леви та інші мешканці зоопарку в колумбійському місті Калі дістали можливість послухати класичну музику. Для них грає піаніст Маріо Фернандо Прадо. Він виступає перед тваринами вперше.

[Маріо Фернандо Прадо, піаніст]:
«Я щасливий і задоволений. Грати для тварин дуже цікаво».

Піаніста найняло керівництво зоопарку.

[Сусана Посада, працівниця зоопарку]:
«Різні звуки, які викликають хороші почуття, дуже корисні для тварин. Звісно, усе має бути під контролем і має створювати для них сприятливу й спокійну атмосферу».

Концерт живої музики проходить у зоопарку вперше. Його працівники сподіваються, що цей виступ надихне інших музикантів і співаків.

Зоопарк у Калі працює понад півстоліття. Тут живуть 1200 тварин 180 видів, зокрема ведмеді, тапіри й лемури.
Коротке посилання на цю сторінку:

Для мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музикиСкрипка для бідних: як із ПВХ роблять інструментиФотограф зібрав найбільшу колекцію фотожурналів про АфрикуІндійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рікАнтоніо Бандерасу ставити мюзикл допомагає дочка$43 мільйони за копію Конституції США: аукціон у Нью-ЙоркуЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекорд15 яєць Фаберже зібрали в одному місціКолоніальні скарби повертаються з Франції до БенінуАвстралійським дітям почали викладати мову аборигенів