21.11.2021
Телеканал NTD

Для мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музики

Для мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музики

Зебри, страуси, леви та інші мешканці зоопарку в колумбійському місті Калі дістали можливість послухати класичну музику...

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Зебри, страуси, леви та інші мешканці зоопарку в колумбійському місті Калі дістали можливість послухати класичну музику. Для них грає піаніст Маріо Фернандо Прадо. Він виступає перед тваринами вперше.

[Маріо Фернандо Прадо, піаніст]:
«Я щасливий і задоволений. Грати для тварин дуже цікаво».

Піаніста найняло керівництво зоопарку.

[Сусана Посада, працівниця зоопарку]:
«Різні звуки, які викликають хороші почуття, дуже корисні для тварин. Звісно, усе має бути під контролем і має створювати для них сприятливу й спокійну атмосферу».

Концерт живої музики проходить у зоопарку вперше. Його працівники сподіваються, що цей виступ надихне інших музикантів і співаків.

Зоопарк у Калі працює понад півстоліття. Тут живуть 1200 тварин 180 видів, зокрема ведмеді, тапіри й лемури.
Коротке посилання на цю сторінку:

Для мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музикиУ Копенгагені в умовах карантинних заходів проходить фестиваль світлаПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торгиТайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфУ Литві прокатні машини укомплектували санками19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуКаліфорнійські парки розваг знову приймають гостейПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинників«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в Мілані