03.12.2021
Телеканал NTD

Знамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янів

Знамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур'янів

Десятки волонтерів із різних куточків Джамму і Кашміру зібралися в Срінагарі на озері Дал. Вони очищають..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Десятки волонтерів із різних куточків Джамму і Кашміру зібралися в Срінагарі на озері Дал. Вони очищають його від сміття, водоростей і кореневищ латаття, які шкодять водній екосистемі.

[Мухаммад Акіб Рензу, організатор]:
«Озеро Дал — це серце Срінагара. Якщо Срінагар — це серце Джамму і Кашміру, то Дал — це серце нашого міста».

Озеро Дал — знамените туристичне місце. Щороку сюди приїжджають мандрівники з усієї Індії, а також із-за кордону.

[волонтерка]:
«Для туризму озеро Дал дуже важливе. Можна багато чого не знати, та, якщо озеро в Джамму і Кашмірі буде брудним, про це довідаються всі. Тоді яка від нього користь?»

Джамму і Кашмір раніше називали «Швейцарією Сходу». А Срінагар часто порівнюють із Венецією. І все це завдяки озеру Дал. Воно знамените плавучими садами та розгалуженими каналами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Знамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янівАвстралійським дітям почали викладати мову аборигенівКилим із квітів прикрасив пустелю в Чилі попри посухуІндійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рікСобачки-котики: виставка різдвяних іграшок проходить у ЛондоніШоколадні сукні зачаровують публіку на виставці в ПарижіСлеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрівСкульптуру Мікеланджело показали після дворічної реставраціїРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в Індії