22.01.2021
Телеканал NTD

Знамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янів

Знамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур'янів

Десятки волонтерів із різних куточків Джамму і Кашміру зібралися в Срінагарі на озері Дал. Вони очищають..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Десятки волонтерів із різних куточків Джамму і Кашміру зібралися в Срінагарі на озері Дал. Вони очищають його від сміття, водоростей і кореневищ латаття, які шкодять водній екосистемі.

[Мухаммад Акіб Рензу, організатор]:
«Озеро Дал — це серце Срінагара. Якщо Срінагар — це серце Джамму і Кашміру, то Дал — це серце нашого міста».

Озеро Дал — знамените туристичне місце. Щороку сюди приїжджають мандрівники з усієї Індії, а також із-за кордону.

[волонтерка]:
«Для туризму озеро Дал дуже важливе. Можна багато чого не знати, та, якщо озеро в Джамму і Кашмірі буде брудним, про це довідаються всі. Тоді яка від нього користь?»

Джамму і Кашмір раніше називали «Швейцарією Сходу». А Срінагар часто порівнюють із Венецією. І все це завдяки озеру Дал. Воно знамените плавучими садами та розгалуженими каналами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Знамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янівЛос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантинуНью-йоркський магазин неонових вивісок досі популярнийПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківНа німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотністьВ’єтнамці перед Новим роком випускають в озера коропівБіля лондонського палацу Гемптон-Корт проходить фестиваль тюльпанівКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»У Флоренції реставрують перше у світі джакузіПоспостерігати за птахами в Центральному парку: жителі Нью-Йорка запасаються біноклями