21.10.2021
Телеканал NTD

У Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дерева

У Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дерева

У Греції вже всюди відчувається весна. В околицях Афін, приваблюючи бджіл і метеликів, цвіте мигдаль. А..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

У Греції вже всюди відчувається весна. В околицях Афін, приваблюючи бджіл і метеликів, цвіте мигдаль. А схили пагорбів укриваються травою, серед якої тягнуться до сонця польові квіти. Уся ця пишнота оточує знаменитий афінський Акрополь.

А на півночі Греції у Верії цвітуть величезні сади персикових дерев. Вони розкинулися на 17 із половиною тисяч гектарів.

Зазвичай до Верії приїздять туристи з багатьох країн, зокрема США та Японії. Для гостей влаштовують пішохідні екскурсії та велосипедні прогулянки. Але зараз милуватися цією красою нікому.

[Зісіс Пацікас, директор туристичного клубу]:
«Цього року ми не змогли організувати жодної екскурсії серед квітучих персикових дерев. Та надіємося, що пандемія скоро скінчиться, і весна повернеться в наше життя».

Останніми роками в Греції спостерігаються незвичайні для неї погодні явища — від рясних снігопадів до аномальної спеки.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дереваСирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівГрандіозне світлове шоу: 500 дронів злетіли в небо над Дубліном у День святого ПатрікаЧерез карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфомКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»На німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотністьПакистанський «Чарлі Чаплін» старається розвеселити людей у важкі часиТайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»У Києві презентували рок-баладу на слова Тараса Шевченка