21.01.2021
Телеканал NTD

У Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дерева

У Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дерева

У Греції вже всюди відчувається весна. В околицях Афін, приваблюючи бджіл і метеликів, цвіте мигдаль. А..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

У Греції вже всюди відчувається весна. В околицях Афін, приваблюючи бджіл і метеликів, цвіте мигдаль. А схили пагорбів укриваються травою, серед якої тягнуться до сонця польові квіти. Уся ця пишнота оточує знаменитий афінський Акрополь.

А на півночі Греції у Верії цвітуть величезні сади персикових дерев. Вони розкинулися на 17 із половиною тисяч гектарів.

Зазвичай до Верії приїздять туристи з багатьох країн, зокрема США та Японії. Для гостей влаштовують пішохідні екскурсії та велосипедні прогулянки. Але зараз милуватися цією красою нікому.

[Зісіс Пацікас, директор туристичного клубу]:
«Цього року ми не змогли організувати жодної екскурсії серед квітучих персикових дерев. Та надіємося, що пандемія скоро скінчиться, і весна повернеться в наше життя».

Останніми роками в Греції спостерігаються незвичайні для неї погодні явища — від рясних снігопадів до аномальної спеки.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дереваЖодного схожого вбрання: у Києві відкрилася виставка українського традиційного одягуУ Киргизстані пройшов фестиваль, присвячений спадщині предківВеликий синій кит зі сміття: у Києві з’явився новий артоб’єкт«Швидка допомога для пам’яток» відновлює стародавні споруди РумуніїСкрипка для бідних: як із ПВХ роблять інструментиМадрид очима художника: майстерня Антоніо Лопеса просто небаВіртуальна екскурсія: печера Ласко у Франції знову доступна для туристівТрадиційні сокири як і раніше роблять на ЗакарпаттіГучно й весело: як проходить фестиваль духових оркестрів у Сербії