21.10.2021
Телеканал NTD

Індійський майстер виготовив замок вагою 300 кілограмів

Індійський майстер виготовив замок вагою 300 кілограмів

На цих кадрах майстер з Індії Сатья Пракаш Шарма та його дружина ретельно випилюють величезний ключ...

Дата завантаження: 2021-04-21

video

На цих кадрах майстер з Індії Сатья Пракаш Шарма та його дружина ретельно випилюють величезний ключ. Призначений він для такого ж величезного замка, який вони вже виготовили раніше.

[Сатья Пракаш Шарма, майстер з виготовлення замків]:
«Ми зробили цей замок, і, як нам здається, він нагадує образ міста Алігарх. Він завширшки 85 сантиметрів і завдовжки 190 сантиметрів. Він виконує всі функції звичайного замка, відмикається ключем. Тож це не просто муляж».

Виготовляти замки — справа всього життя Сатьї Пракаша. Величезний екземпляр він зробив, щоб привернути увагу до ремесла і стимулювати продажі.

[Сатья Пракаш Шарма, майстер з виготовлення замків]:
«На нього пішло коло 60 кілограмів латуні й заліза. Важить він понад 300 кілограмів».

Родина цього майстра виготовляє замки вже більш як 100 років. А місто Алігарх штату Уттар-Прадеш, де він живе й працює — один із найбільших в Індії виробників такого товару.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійський майстер виготовив замок вагою 300 кілограмівГладіатори Стародавнього Риму: у Неаполі відкрилася тематична виставкаКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»Індійці влаштували перегони буйволів з нагоди кінця збору врожаюСирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівПаличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок PlaymobilВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиПарад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандеміїСкарби Помпеїв виставили в музеї «Антикваріум»