20.09.2022
Телеканал NTD

До постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомога

До постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомога

До Екваторіальної Гвінеї почала прибувати міжнародна гуманітарна допомога для постраждалих від вибухів у портовому місті Бата...

Дата завантаження: 2022-08-20

video

До Екваторіальної Гвінеї почала прибувати міжнародна гуманітарна допомога для постраждалих від вибухів у портовому місті Бата.

Нагадаємо, пожежа та низка вибухів на військовій базі зруйнувала велику частину міста — постраждав майже кожен будинок. Щонайменше 105 осіб загинуло, понад 600 дістало тілесні ушкодження.

Іспанія прислала ліки. За словами іспанського міністра закордонних справ, їхня вартість становить близько 60 тисяч євро. З Ізраїлю на допомогу постраждалим тим часом прибули військові лікарі. Ця країна також надіслала товари першої потреби.

Зі слів влади Екваторіальної Гвінеї, вибухи сталися через недбалість. Фермери, які живуть біля військової бази, випалювали територію, щоб її очистити. А військовики, які відповідали за збереження динаміту, виконували свої обов’язки незадовільно.

Екваторіальна Гвінея — це колишня іспанська колонія в Центральній Африці, а нині бідна країна, де живе 1,4 мільйона осіб. Ці вибухи стали для неї найбільшою трагедією в сучасній історії.

Катастрофу висвітлюють державні ЗМІ. Водночас правозахисники вважають ситуацію в цій країні однією з найбільш репресивних в Африці, і погані новини тут часто замовчують.
Коротке посилання на цю сторінку:

До постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомогаЄвро падає, а долар зростаєАфганська родина вже рік живе розділеною після захоплення влади в країніБудинки змивало за 5 хвилин: у Кентуккі шукають жертв повені1000 гектарів лісу вже згоріло в заповіднику «Чеська Швейцарія»ДР Конго вимагає від представника місії ООН залишити країну19-річний політик: південнокорейська студентка балотується до мерії СеулаПан Гі Мун: «Світ повинен вшанувати жертв Бучі»Коло 800 сирійців щотижня переїжджають із Туреччини на батьківщину

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: