21.02.2021
Телеканал NTD

До постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомога

До постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомога

До Екваторіальної Гвінеї почала прибувати міжнародна гуманітарна допомога для постраждалих від вибухів у портовому місті Бата...

Дата завантаження: 2021-09-20

video

До Екваторіальної Гвінеї почала прибувати міжнародна гуманітарна допомога для постраждалих від вибухів у портовому місті Бата.

Нагадаємо, пожежа та низка вибухів на військовій базі зруйнувала велику частину міста — постраждав майже кожен будинок. Щонайменше 105 осіб загинуло, понад 600 дістало тілесні ушкодження.

Іспанія прислала ліки. За словами іспанського міністра закордонних справ, їхня вартість становить близько 60 тисяч євро. З Ізраїлю на допомогу постраждалим тим часом прибули військові лікарі. Ця країна також надіслала товари першої потреби.

Зі слів влади Екваторіальної Гвінеї, вибухи сталися через недбалість. Фермери, які живуть біля військової бази, випалювали територію, щоб її очистити. А військовики, які відповідали за збереження динаміту, виконували свої обов’язки незадовільно.

Екваторіальна Гвінея — це колишня іспанська колонія в Центральній Африці, а нині бідна країна, де живе 1,4 мільйона осіб. Ці вибухи стали для неї найбільшою трагедією в сучасній історії.

Катастрофу висвітлюють державні ЗМІ. Водночас правозахисники вважають ситуацію в цій країні однією з найбільш репресивних в Африці, і погані новини тут часто замовчують.
Коротке посилання на цю сторінку:

До постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомогаГолосують у наметі: вибори в постраждалих від повені регіонах НімеччиниДев’ятьох активістів Гонконгу засудили до місяців в’язниціЯкий спадок залишає Меркель після 16 років на посаді канцлераЛікарні на Гаїті переповнені постраждалими від землетрусуВ Іспанії обвалився житловий будинок, шукають тих, хто виживЕксперт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушеноСША депортували до Мексики 260 мігрантівСуд Франції: вхід до ресторанів — тільки вакцинованим