21.11.2021
Телеканал NTD

До постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомога

До постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомога

До Екваторіальної Гвінеї почала прибувати міжнародна гуманітарна допомога для постраждалих від вибухів у портовому місті Бата...

Дата завантаження: 2021-04-21

video

До Екваторіальної Гвінеї почала прибувати міжнародна гуманітарна допомога для постраждалих від вибухів у портовому місті Бата.

Нагадаємо, пожежа та низка вибухів на військовій базі зруйнувала велику частину міста — постраждав майже кожен будинок. Щонайменше 105 осіб загинуло, понад 600 дістало тілесні ушкодження.

Іспанія прислала ліки. За словами іспанського міністра закордонних справ, їхня вартість становить близько 60 тисяч євро. З Ізраїлю на допомогу постраждалим тим часом прибули військові лікарі. Ця країна також надіслала товари першої потреби.

Зі слів влади Екваторіальної Гвінеї, вибухи сталися через недбалість. Фермери, які живуть біля військової бази, випалювали територію, щоб її очистити. А військовики, які відповідали за збереження динаміту, виконували свої обов’язки незадовільно.

Екваторіальна Гвінея — це колишня іспанська колонія в Центральній Африці, а нині бідна країна, де живе 1,4 мільйона осіб. Ці вибухи стали для неї найбільшою трагедією в сучасній історії.

Катастрофу висвітлюють державні ЗМІ. Водночас правозахисники вважають ситуацію в цій країні однією з найбільш репресивних в Африці, і погані новини тут часто замовчують.
Коротке посилання на цю сторінку:

До постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомогаЕксполіціянта Дерека Шовіна визнали винним у смерті Джорджа ФлойдаВізит китайського чиновника до Туреччини спричинив масові виступи уйгурівКадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райониІзраїль і Косово встановили дипломатичні відносиниПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в Японії38 осіб загинуло в середу під час протестів у М’янміПоліція висунула проти Аун Сан Су Чжі нові звинуваченняЗсув на копальні в Індонезії: десятки людей під заваламиПівдень Європи закликає до більшої солідарності щодо проблеми нелегальної міграції