18.09.2021
Телеканал NTD

Зсув на копальні в Індонезії: десятки людей під завалами

Зсув на копальні в Індонезії: десятки людей під завалами

В індонезійській провінції Центральне Сулавесі тривають пошуки на нелегальній золотокопальні. Тут зійшов зсув. Загинуло щонайменше шестеро..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

В індонезійській провінції Центральне Сулавесі тривають пошуки на нелегальній золотокопальні. Тут зійшов зсув. Загинуло щонайменше шестеро людей. Припускають, що під завалами може бути ще близько 50 золотошукачів.

[Анді Сембірінг, співробітник відомства з ліквідації лих]:
«Учора ввечері ми знайшли два місця, де точно були жертви, але ми не можемо витягти тіла, бо їх заблокувало болото».

Трагедія сталася в селі Буранга після декількох днів рясних дощів. Рятувальні роботи ускладнює річка, яка протікає неподалік.

[Анді Сембірінг, співробітник відомства з ліквідації лих]:
«Сьогодні ми насамперед намагаємося відкачати з місця лиха воду. Вона й далі прибуває в чотирьох місцях з річки, що тут поряд, а ми маємо всього одну помпу. Сподіваємося, скоро буде дві».

На ранок п’ятниці 15 золотошукачів вдалося витягти з-під завалів живими.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зсув на копальні в Індонезії: десятки людей під заваламиЧетверті вибори за два роки: Нетаньягу закликає сформувати стабільний урядХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергіїПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованихПонад 100 осіб постраждало від землетрусу в ЯпоніїООН: майже мільйон людей голодує в МозамбікуУ М’янмі сталися найбільш кровопролитні сутички з часу переворотуДо постраждалої від вибухів Екваторіальної Гвінеї прибуває міжнародна допомога10 осіб загинуло внаслідок стрілянини в супермаркеті в КолорадоБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід Англії