18.07.2021
Телеканал NTD

Йорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»

Йорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»

Йорданський модник Алі Сарсур ходить вулицями Аммана в нарядах власного виробництва. Тротуари стали його подіумом, а..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Йорданський модник Алі Сарсур ходить вулицями Аммана в нарядах власного виробництва. Тротуари стали його подіумом, а супроводжує його вірна собака з кличкою Джулі.

29-річний чоловік працює оббивальником меблів. З матеріалу, який у нього залишається, шиє одяг.

[Алі Сарсур, оббивальник меблів]:
«Коли я закінчу крісло, то пошию із залишків цієї унікальної тканини костюм. Мені подобається переробляти відходи. Почуваюся стільцем, який ходить вулицями. Люди знають, що Алі Сарсур — оббивальник і що дивний костюм на ньому зроблено з обрізків тканини від крісла».

Перехожі його впізнають та іноді просять разом сфотографуватися. Перед об’єктивами залюбки позує і Джулі, яка живе в Алі вже вісім років.

[Алі Сарсур, оббивальник меблів]:
«Безумовно, я перейняв деякі її риси. Люди також мені казали, що вона перейняла й деякі риси мого характеру. Коли вона йде вулицею, то поводиться як гонорова пані. Джулі вважає, що вона знаменитість».

Алі каже, що його мета — не просто стати популярним у своїй місцевості, але й рекламувати свою майстерню й популяризувати ідею зменшення відходів.

[Алі Сарсур, оббивальник меблів]:
«Я щасливий, коли мене вітають на ім’я — Алі Сарсур! Слава Богу, вони поважають мене не лише тому, що я ношу костюми, або тому, що я особливий. Вони шанують мене за мій сильний характер, бо я впевнено гуляю в костюмі із собакою».

За свою 15-річну кар’єру оббивальника Алі пошив уже 125 костюмів. Він їх не продає, але готовий зробити копію кожного з них, якщо хтось захоче придбати таке ж вбрання.
Коротке посилання на цю сторінку:

Йорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Теотіуакан знову приймає гостейПрестижний балетний конкурс «Приз Лозанни» проходить онлайнКанадці побудували найбільший сніговий лабіринтВ Австралії хлопчик посадив сад і отримав премію за людяністьПокрівельники Парижа хочуть додати свою майстерність до списку ЮНЕСКОУ Києві презентували рок-баладу на слова Тараса ШевченкаВ Італії випустили присвячену медикам монетуПарад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандеміїКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санках