28.02.2021
Телеканал NTD

Кадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райони

Кадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райони

В Індонезії кілька тисяч людей було евакуйовано внаслідок великої повені. Постраждала столиця Джакарта, де живе 10..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

В Індонезії кілька тисяч людей було евакуйовано внаслідок великої повені. Постраждала столиця Джакарта, де живе 10 мільйонів осіб, а також околиці мегаполісу. Через те, що кілька днів тут не вщухали зливи, річки вийшли з берегів і затопили цілі райони. Подекуди вода піднялася до двох метрів.

Рятувальні операції тривають. Людей вивозять на човнах.

[Чеа, евакуйована в місті Тангеранг]:
«Не знаю, як в інших районах, але в моєму будинку води по груди. (Репортер: «Це найсильніша повінь?») Ні, така вже була раніше».

Індонезійське метеобюро попереджало, що столичний регіон може накрити найбільша в цьому сезоні злива. Екстремальна погода триматиметься ввесь тиждень. Дощі переростатимуть у грози, також буде сильний вітер.

В Індонезії сезон дощів зараз саме в розпалі. Він триватиме до кінця лютого або початку березня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райониУ М’янмі стався військовий переворотОгляд 2020 року: головні політичні подіїТрамп заборонив транзакції з вісьмома китайськими застосунками, зокрема з AlipayНа саміті в Парижі обговорили «Велику зелену стіну»Байден оголосив про низку заходів для вирішення кліматичної кризиПоліція висунула проти Аун Сан Су Чжі нові звинуваченняБорис Джонсон відвідав постраждалий від повені північний захід АнгліїУ Франції повені затоплюють житлові будинкиУ Хорватії п’ять землетрусів за три дні, є загиблі