04.05.2021
Телеканал NTD

Кадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райони

Кадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райони

В Індонезії кілька тисяч людей було евакуйовано внаслідок великої повені. Постраждала столиця Джакарта, де живе 10..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

В Індонезії кілька тисяч людей було евакуйовано внаслідок великої повені. Постраждала столиця Джакарта, де живе 10 мільйонів осіб, а також околиці мегаполісу. Через те, що кілька днів тут не вщухали зливи, річки вийшли з берегів і затопили цілі райони. Подекуди вода піднялася до двох метрів.

Рятувальні операції тривають. Людей вивозять на човнах.

[Чеа, евакуйована в місті Тангеранг]:
«Не знаю, як в інших районах, але в моєму будинку води по груди. (Репортер: «Це найсильніша повінь?») Ні, така вже була раніше».

Індонезійське метеобюро попереджало, що столичний регіон може накрити найбільша в цьому сезоні злива. Екстремальна погода триматиметься ввесь тиждень. Дощі переростатимуть у грози, також буде сильний вітер.

В Індонезії сезон дощів зараз саме в розпалі. Він триватиме до кінця лютого або початку березня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кадри з повітря: у Джакарті затоплено цілі райониООН закликала 57 країн повернути на батьківщину жінок і дітей із таборів у СиріїСША і ЄС ввели паралельні санкції проти Росії у зв’язку з отруєнням НавальногоВенецію затопило через помилку синоптиківСвітова організація торгівлі обрала нового генерального директораУ Конгресі США подали законопроєкти, які покликані зупинити примусове видаляння органів у КитаїОпозиція, ЄС і США не визнають результатів парламентських виборів у ВенесуеліПівденна Корея закриває лижні курортиУ Португалії переобрали президента Марселу Ребелу де СозуСенат США проголосував за процес імпічменту експрезидента Трампа