26.04.2021
Телеканал NTD

Старовинний будинок у Сан-Франциско переставили на іншу вулицю

Старовинний будинок у Сан-Франциско переставили на іншу вулицю

Давній будинок у Сан-Франциско перевезли на нове місце. Майже 140 років він простояв на Франклін-стріт. А..

Дата завантаження: 2021-02-26

video

Давній будинок у Сан-Франциско перевезли на нове місце. Майже 140 років він простояв на Франклін-стріт. А тепер стоятиме за шість кварталів від цієї вулиці ― на Фултон-стріт.

Під керівництвом інженерів будівлю перевозять на вантажівці з причепом. Дорогою робітники спилюють гілки дерев, щоб ті не зашкодили будинку. Уся операція коштувала власнику 400 тисяч доларів.

Перевезення організували, бо дім стояв на дорогій ділянці. Власник продав її будівельній компанії, але захотів зберегти пам’ятку архітектури. Тепер на її місці зведуть багатоповерхівку.

Дерев’яний будинок звели у вікторіанську епоху. Площа будівлі ― 465 квадратних метрів. Усередині шість кімнат.

Такі будинки збереглися й на інших вулицях Сан-Франциско. Серед них і знамениті «розцяцьковані леді». Це ансамбль із шести будинків на Стейнер-стріт.
Коротке посилання на цю сторінку:

Старовинний будинок у Сан-Франциско переставили на іншу вулицюУ Флоренції реставрують перше у світі джакузіНайдорожчу у світі маску для обличчя виставили на огляд у Флориді«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіУ Києві відкрилася резиденція Святого МиколаяЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Найбільше в Азії іглу-кафе відкрили на курорті в КашміріЄрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаГриби й спори: незвичайна ілюмінація в британському маєтку ВейкгерстВ Індії колонії рожевих фламінго приваблюють шанувальників природи