28.03.2021
Телеканал NTD

Німецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок Playmobil

Німецька сім'я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок Playmobil

Святкова мелодія, карнавальні костюми, прикрашені рухомі платформи й захоплені глядачі. Цей іграшковий парад влаштувала з нагоди..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Святкова мелодія, карнавальні костюми, прикрашені рухомі платформи й захоплені глядачі. Цей іграшковий парад влаштувала з нагоди «Рожевого понеділка» німецька сім’я з Бонна.

«Розенмонтаг» щорічно відзначають усією Німеччиною. Цим святом завершується тривалий карнавальний сезон. Однак цього року громадські заходи скасували через пандемію. Тому комітет карнавального фестивалю Бонна закликав людей відтворити свято за допомогою іграшок.

[Роланд Гозеберг, житель Бонна]:
«Саме це й запалило іскру нашої ідеї. А потім я серйозно захопився. Я взяв дитячі набори Playmobil, і ми почали відтворювати процесію, а колона дедалі більшала».

В іграшковому костюмованому параді також беруть участь поліційні авто й машини швидкої допомоги, які дбають про порядок та безпеку. Є журналісти з відеокамерами та двірники, які збирають конфеті й розкидані солодощі.

Карнавальний сезон у Німеччині стартує 11 листопада й завершується перед Великим постом. «Розенмонтаг» особливо пишно святкують у Кельні, Дюссельдорфі й Майнці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Німецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок PlaymobilВ Італії випустили присвячену медикам монетуПакистанський художник замість вантажівок розписує літакиРимський музей скористався карантином і реставрує картиниІндійські танці на тлі стародавнього храму заворожують глядачівСмажені каштани і глінтвейн в авто: карантинний ярмарок у НімеччиніПрапор і нарти з експедиції Шеклтона передали двом британським музеямНайдорожчу у світі маску для обличчя виставили на огляд у ФлоридіЧирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людей«Крижаний храм» у Швейцарських Альпах приваблює десятки відвідувачів