06.07.2021
Телеканал NTD

Поліція патрулює активний вулкан Етна, щоби вберегти туристів

Поліція патрулює активний вулкан Етна, щоби вберегти туристів

Італійські поліціянти регулярно проводять рейди на стратовулкані Етна, що на острові Сицилія. Він активізувався 16 лютого...

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Італійські поліціянти регулярно проводять рейди на стратовулкані Етна, що на острові Сицилія. Він активізувався 16 лютого. Правоохоронців супроводжують службові собаки.

[Паоло Берардіні, співробітник поліції]:
«Ми прийшли, щоб не підпустити до вулкана туристів. Їх приваблюють вибухи й видовищність вулкана. Вони намагаються підібратися ближче, тому можуть опинитися там, де їхнє життя буде в небезпеці».

Виверження супроводжується викидом попелу, розпеченого шлаку й вулканічних бомб. Деякі долітають до довколишніх сіл. Постраждалих поки немає.

Етна ― найвищий активний вулкан Європи. Його висота — 3300 метрів над рівнем моря. Раніше Етну вважали безпечною. Під час виверження лава виливалася спокійно, а газів виділялося мало. Але тепер її характер змінюється. Виверження супроводжують вибухи й викиди уламків порід.
Коротке посилання на цю сторінку:

Поліція патрулює активний вулкан Етна, щоби вберегти туристівУ Сіднейській бухті плавання на каяках поєднують зі збиранням сміттяНімецькі поліціянти ганяються в горах за нелегальними відпочивальникамиРежим надзвичайного стану в Баварії: кожні 20 хвилин хтось помирає від COVID-19Урятувати голуба Джо: як птах подолав 13 тис. кілометрів зі США до АвстраліїГубернатор Техасу обіцяє розслідувати причини масштабного відключення світлаСамозарядні електровізки економлять сили жителям КеніїГреція звинуватила Туреччину в організації перевезення нелегалів із СомаліСкільки пластику ми їмо?Стримати новий штам: Данія продовжила карантинні заходи ще на три тижні