18.08.2021
Телеканал NTD

Єрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого міста

Єрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого міста

Підлітки, які живуть у східній частині Єрусалима, знову катаються на скейтбордах. Недавно влада пом'якшила карантин і..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

Підлітки, які живуть у східній частині Єрусалима, знову катаються на скейтбордах. Недавно влада пом’якшила карантин і дозволила відходити від дому далі ніж на кілометр. Тому юні скейтери знову можуть практикуватися на дахах будинків Старого міста.

[скейтбордист]:
«Ми не маємо тренера, який підтримував би нас і допомагав нам вдосконалюватися в цій галузі. Ми намагаємося якомога більше практикуватися самостійно».

У східній частині Єрусалима досить незручно кататися на роликових дошках: вулиці для цього не підходять, а дахи нерівні. Тому підлітки іноді ходять до скейт-парку в західній частині міста.

Разом із юнаками тренуються й дівчата. Знання здебільшого черпають із роликів на ютубі. Скейтбордисти кажуть, що в Єрусалимі важко знайти професійного тренера, бо ті живуть переважно в Тель-Авіві.
Коротке посилання на цю сторінку:

Єрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаНайбільше в Азії іглу-кафе відкрили на курорті в КашміріЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людейЗнамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янівВ Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»Канадці побудували найбільший сніговий лабіринтЦапи-серфінгісти навчають каліфорнійських дітей не боятися водиВ Австралії біженців залучають до спорту й допомагають влитися в суспільствоНімецька сім’я відтворила карнавал «Розенмонтаг» за допомогою іграшок Playmobil