04.09.2021
Телеканал NTD

Єрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого міста

Єрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого міста

Підлітки, які живуть у східній частині Єрусалима, знову катаються на скейтбордах. Недавно влада пом'якшила карантин і..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Підлітки, які живуть у східній частині Єрусалима, знову катаються на скейтбордах. Недавно влада пом’якшила карантин і дозволила відходити від дому далі ніж на кілометр. Тому юні скейтери знову можуть практикуватися на дахах будинків Старого міста.

[скейтбордист]:
«Ми не маємо тренера, який підтримував би нас і допомагав нам вдосконалюватися в цій галузі. Ми намагаємося якомога більше практикуватися самостійно».

У східній частині Єрусалима досить незручно кататися на роликових дошках: вулиці для цього не підходять, а дахи нерівні. Тому підлітки іноді ходять до скейт-парку в західній частині міста.

Разом із юнаками тренуються й дівчата. Знання здебільшого черпають із роликів на ютубі. Скейтбордисти кажуть, що в Єрусалимі важко знайти професійного тренера, бо ті живуть переважно в Тель-Авіві.
Коротке посилання на цю сторінку:

Єрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаЯкі фітнес-тенденції диктує 2021 рікІталійські реставратори рятують середньовічні фрески ДжоттоІндійські танці на тлі стародавнього храму заворожують глядачівВиставка аніматронних динозаврів у США: в’їзд лише на автоУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиФараон на кінчику олівця: скульптор із Єгипту завойовує популярність у соціальних мережахВ’єтнамці перед Новим роком випускають в озера коропівУ церквах і на площах Бейрута проходять концерти класичної музикиФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКО