06.01.2021
Телеканал NTD

Через карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфом

Через карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфом

У Гавані підлітки замість улюбленого футболу грають у мінігольф. На Кубі цей вид спорту вважається елітним,..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

У Гавані підлітки замість улюбленого футболу грають у мінігольф. На Кубі цей вид спорту вважається елітним, але зараз молодь не має вибору. Через карантин грати у футбол заборонили.

[Еді Гомес, житель Гавани]:
«Поліція нас не лає й дозволяє грати. Зараз дозволений єдиний вид спорту — гольф».

Юні гравці мають м’ячі, але ключок на всіх не вистачає.

[Еді Гомес, житель Гавани]:
«Ми не можемо зробити все як на справжньому полі для гольфу. Іноді тут грає по десять осіб. Деякі, щоб не затягувати гру, б’ють по м’ячу палицями чи іншими предметами».

На Кубі є всього два поля для гольфу: одне в Гавані, а друге в курортному місті Варадеро. Обидва з’явилися ще до революції 1959 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Через карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфомУ Києві пропонують робити новорічні іграшки власноручТеотіуакан знову приймає гостейЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»У Коста-Риці будують екологічний вітрильник для перевезення вантажівУ Киргизстані дедалі частіше переказують стародавній епос про МанасаУ Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазлиУ Мадриді урочисто, але майже без глядачів, зустріли трьох королівУ Литві прокатні машини укомплектували санкамиФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКО