04.09.2021
Телеканал NTD

Лос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантину

Лос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантину

Лос-анджелеський зоопарк знову приймає гостей. Його закрили торік на початку грудня після нетривалої роботи. А перед..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Лос-анджелеський зоопарк знову приймає гостей. Його закрили торік на початку грудня після нетривалої роботи. А перед тим він не працював ще дев’ять місяців.

23 мільйони жителів Південної Каліфорнії відбули один із найжорсткіших у США карантинів.

Тепер навідати мешканців зоологічного саду поспішають цілими сім’ями.

[гостя зоопарку]:
«Востаннє ми були тут рік тому з нашим первістком. Зараз ми взяли із собою і другу дитину й сподіваємося добре провести час. Тут, здається, безпечно. Людей менше, ніж було».

[гостя зоопарку]:
«Дуже приємно, що виникла можливість вийти й подихати свіжим повітрям, а також вивести на прогулянку дитину, щоб вона подивилася на тварин».

До зоопарку приїжджають і з інших міст Каліфорнії.

[гостя зоопарку]:
«Я хочу зводити дитину в зоопарк, щоб просто прогулятися. До того ж ми не знаємо, як довго він працюватиме. Тому мені захотілося приїхати в день відкриття зоопарку й добре відпочити, бо ж раптом він знову через ковід закриється».

Працівники зоопарку кажуть, що їхні підопічні помітили, що гостей довго немає, адже вони звикли бачити їх щодня.

[Бет Шафер, працівниця зоопарку]:
«Коли не було людей, ми проходили повз вольєри, і тварини запитально на нас дивилися. Вони підходили до огорожі, немов хотіли поспілкуватися. Маємо тварин, які люблять публіку. Наприклад, горила з кличкою Евелін. Вона готова весь день спілкуватися з людьми».

Лос-анджелеський зоопарк працює з 1966 року. Він розкинувся на 54 гектари. Зоопарк став домівкою для 2000 тварин 270 видів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Лос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантинуЕстонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському моріНайбільше в Азії іглу-кафе відкрили на курорті в КашміріУ Нью-Йорку попрощалися з поганими спогадами 2020 рокуТеотіуакан знову приймає гостей3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуУ Києві пропонують робити новорічні іграшки власноручСанта-Клаус: «Слід дотримуватися всіх рекомендацій»Східні солодощі на рожні: у Йорданії по-новому готують кнафе