04.06.2021
Телеканал NTD

Естонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському морі

Естонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському морі

Літній естонець знайшов, як відірвати внуків від інтернету. Він зробив крижану карусель у Матсалуській затоці Балтійського..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Літній естонець знайшов, як відірвати внуків від інтернету. Він зробив крижану карусель у Матсалуській затоці Балтійського моря.

[Антс Але, творець крижаної каруселі]:
«Я вперше робив карусель. Це не складно, але треба багато часу й терпіння, щоб закінчити й змусити її обертатися. Та оскільки це перший досвід, ми з онуком витратили приблизно п’ять годин».

Діаметр каруселі — 12 метрів. Вона важить приблизно 22 тонни. На крижаному атракціоні навіть пройшов маленький концерт. Діти з місцевої хореографічної школи станцювали «Лебедине озеро».

[Інгрід Рінк, хореограф]:
«Діти були дуже раді потанцювати на льоду. Гадаю, вийшло чудово».

Ночами карусель примерзає до основної крижаної маси. Тому спритний естонець приходить сюди щоранку й знову рубає та пиляє лід.
Коротке посилання на цю сторінку:

Естонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському моріГриби й спори: незвичайна ілюмінація в британському маєтку ВейкгерстУ Киргизстані дедалі частіше переказують стародавній епос про МанасаПандемія підвищила попит на вінілові платівкиУ Нью-Йорку попрощалися з поганими спогадами 2020 рокуРідкісний портрет пензля Боттічеллі продали на аукціоні за рекордну сумуАкваріум у Мехіко показав дитинча субантарктичного пінгвіна«Ламання четвертої стіни»: нова виставка в РиміСирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівКолекцію неоціненних брошок уперше показали в Києві