07.03.2021
Телеканал NTD

Естонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському морі

Естонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському морі

Літній естонець знайшов, як відірвати внуків від інтернету. Він зробив крижану карусель у Матсалуській затоці Балтійського..

Дата завантаження: 2021-03-07

video

Літній естонець знайшов, як відірвати внуків від інтернету. Він зробив крижану карусель у Матсалуській затоці Балтійського моря.

[Антс Але, творець крижаної каруселі]:
«Я вперше робив карусель. Це не складно, але треба багато часу й терпіння, щоб закінчити й змусити її обертатися. Та оскільки це перший досвід, ми з онуком витратили приблизно п’ять годин».

Діаметр каруселі — 12 метрів. Вона важить приблизно 22 тонни. На крижаному атракціоні навіть пройшов маленький концерт. Діти з місцевої хореографічної школи станцювали «Лебедине озеро».

[Інгрід Рінк, хореограф]:
«Діти були дуже раді потанцювати на льоду. Гадаю, вийшло чудово».

Ночами карусель примерзає до основної крижаної маси. Тому спритний естонець приходить сюди щоранку й знову рубає та пиляє лід.
Коротке посилання на цю сторінку:

Естонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському моріУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиРіздвяний вертеп на воді: незвичайна інсталяція у Венеціанській лагуніКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»Німецький пекар робить торти у вигляді шприца з вакциноюВ Індії колонії рожевих фламінго приваблюють шанувальників природиВиробництво намистин у Венеційській лагуні можуть додати до списку ЮНЕСКОУ Києві запалили вогні на головній новорічній ялинціЧерез карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфомПандемія підштовхнула казахстанців до сходжень на Тянь-Шань