28.03.2021
Телеканал NTD

Канадці побудували найбільший сніговий лабіринт

Канадці побудували найбільший сніговий лабіринт

Канадські фермери з провінції Манітоба вирішили побити власний світовий рекорд, занесений до Книги Гіннеса. Вони побудували..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Канадські фермери з провінції Манітоба вирішили побити власний світовий рекорд, занесений до Книги Гіннеса. Вони побудували величезний сніговий лабіринт площею 5300 квадратних метрів. Тут гості можуть легко тримати соціальну дистанцію.

[Енджі Массе, власниця снігового лабіринту]:
«У лютому 2019 року наш сніговий лабіринт визнали найбільшим у світі. Цього року через пандемію ми захотіли його розширити. Він збільшився приблизно на 91 %».

Величезний лабіринт будували майже півтора місяця. Тепер, на думку власників, гості можуть як слід розім’яти ноги й нагулятися, щоб компенсувати довге перебування на карантині.

У теплу пору року фермери створюють тут лабіринт із кукурудзи. Поруч також садять поле соняшників. Канадське подружжя вважає, що лабіринти ― чудова розвага і для дітей, і для дорослих.
Коротке посилання на цю сторінку:

Канадці побудували найбільший сніговий лабіринтУ Литві прокатні машини укомплектували санкамиСирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівЛондонський зоопарк знову відкрився після карантинуУ Коста-Риці будують екологічний вітрильник для перевезення вантажівНімецький пекар робить торти у вигляді шприца з вакциноюПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Чирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людей