01.09.2021
Телеканал NTD

Канадці побудували найбільший сніговий лабіринт

Канадці побудували найбільший сніговий лабіринт

Канадські фермери з провінції Манітоба вирішили побити власний світовий рекорд, занесений до Книги Гіннеса. Вони побудували..

Дата завантаження: 2021-03-01

video

Канадські фермери з провінції Манітоба вирішили побити власний світовий рекорд, занесений до Книги Гіннеса. Вони побудували величезний сніговий лабіринт площею 5300 квадратних метрів. Тут гості можуть легко тримати соціальну дистанцію.

[Енджі Массе, власниця снігового лабіринту]:
«У лютому 2019 року наш сніговий лабіринт визнали найбільшим у світі. Цього року через пандемію ми захотіли його розширити. Він збільшився приблизно на 91 %».

Величезний лабіринт будували майже півтора місяця. Тепер, на думку власників, гості можуть як слід розім’яти ноги й нагулятися, щоб компенсувати довге перебування на карантині.

У теплу пору року фермери створюють тут лабіринт із кукурудзи. Поруч також садять поле соняшників. Канадське подружжя вважає, що лабіринти ― чудова розвага і для дітей, і для дорослих.
Коротке посилання на цю сторінку:

Канадці побудували найбільший сніговий лабіринтСкелет доісторичної хижої кішки виставлять на торги у ШвейцаріїУ Киргизстані дедалі частіше переказують стародавній епос про МанасаМаски для обличчя — популярний подарунок на РіздвоУ Києві пропонують робити новорічні іграшки власноручПрестижний балетний конкурс «Приз Лозанни» проходить онлайн«Надіти» чуже обличчя пропонує японський майстер зі створення масокВ Іспанії облаштували найбільший у Європі критий вертикальний сад«Вечеря на колесах»: кулінарна школа придумала ідею ресторану на час карантинуКолекцію неоціненних брошок уперше показали в Києві