06.06.2021
Телеканал NTD

Німецький пекар робить торти у вигляді шприца з вакциною

Німецький пекар робить торти у вигляді шприца з вакциною

Пекарня в німецькому місті Дортмунд робить торти у вигляді шприца з вакциною проти коронавірусу. Якраз тепер..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Пекарня в німецькому місті Дортмунд робить торти у вигляді шприца з вакциною проти коронавірусу. Якраз тепер у багатьох країнах вакцинують населення. Але багато хто не довіряє новим препаратам і не поспішає щеплюватися.

[Тім Кортуем, кондитер]:
«Спочатку ми побоювалися, що це буде надто похмуро. Та потім усе ж зважилися так зробити. Адже навіть для противників вакцини ці торти кумедні. Від них не буде побічних ефектів. І можна повернутися по другий торт, бо він дуже смачний».

У цій кондитерській уже не вперше розробляють дизайн, пов’язаний із пандемією. У березні тут продавали торти у вигляді рулонів туалетного паперу.

[Тім Кортуем, кондитер]:
«Ідею зі шприцом подав наш знайомий. А дизайн у вигляді рулону паперу створили після розмов із покупцями».

Навесні творчий підхід допоміг кондитерській збільшити продажі, що впали під час карантину. Зараз пекарі теж сподіваються на успіх.
Коротке посилання на цю сторінку:

Німецький пекар робить торти у вигляді шприца з вакциноюСтаровинний будинок у Сан-Франциско переставили на іншу вулицюВиставка робіт старих майстрів: Букінгемський палац сподівається поліпшити фінансове становище3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївСкарби Помпеїв виставили в музеї «Антикваріум»Франкфуртський симфонічний оркестр дає концерти на сходових майданчикахПакистанський художник замість вантажівок розписує літакиУ Литві прокатні машини укомплектували санкамиГриби й спори: незвичайна ілюмінація в британському маєтку ВейкгерстВ’єтнамці перед Новим роком випускають в озера коропів