06.12.2021
Телеканал NTD

Чирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людей

Чирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людей

Виступ чирлідерів прикрасив ранок біля залізничного вокзалу в столиці Японії. Дівчата сподіваються підняти людям настрій, бо..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

Виступ чирлідерів прикрасив ранок біля залізничного вокзалу в столиці Японії. Дівчата сподіваються підняти людям настрій, бо влада знову хоче ввести у Великому Токіо режим надзвичайного стану.

Команда чирлідерів влаштовує такі шоу вже десять років. Але зараз ця місія для них стала особливою.

[Кумі Асадзума, чирлідер]:
«Зараз люди дуже страждають. Але якби ми плакали, то це мало б гнітючий ефект. Тому, набравшись сміливості, ми хочемо зробити крок уперед і усміхнутися, щоб усіх підбадьорити. Сподіваємося, що людям стане хоч трішки ліпше».

Натхенний танець викликає в перехожих усмішку. Деякі поспішають виступ сфотографувати.

[жителька Токіо]:
«З наступного тижня я працюватиму вдома, і це важко. Та мене підбадьорило це маленьке шоу. Гадаю, тепер зможу пережити ці важкі часи».

Зазвичай дівчата раз на тиждень виступають то в Токіо, то в префектурі Канагава. Але тепер їм не можна танцювати в громадських місцях.

[Кумі Асадзума, чирлідер]:
«Ми танцюватимемо вдома й зніматимемо на комп’ютер чи смартфон. Потім транслюватимемо виступ у соціальних мережах».

Великий Токіо об’єднує Токійський столичний округ і більшу частину префектур Тіба, Канагава й Сайтама.
Коротке посилання на цю сторінку:

Чирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людейСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїПакистанський «Чарлі Чаплін» старається розвеселити людей у важкі часиДень бабака: зима затримається ще на шість тижнівМаски як прикраси: грецька дизайнерка використовує для декору стрази, камені та пір’яУ кафе Боготи подають «золоті гамбургери»В Іспанії облаштували найбільший у Європі критий вертикальний сад3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеїв«Надіти» чуже обличчя пропонує японський майстер зі створення масокУ Нью-Йорку попрощалися з поганими спогадами 2020 року